Vilniaus gatvėse atsirado spalvotos perėjos

 (13)
Keliose Vilniaus vietose atsirado rožiniais, oranžiniais, raudonais dažais nutepliotų pėsčiųjų perėjų – taip kažkas smaginasi spalvindamas gatves, rašo „Lietuvos rytas“.
Pėsčiųjų perėja
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Vakar rytą perėja buvo nudažyta Užupyje, šalia Tymo turgaus paviljonų, tokia pati rožiniais ir oranžiniais dažais nuspalvinta perėja jau kurį laiką yra netoli Prezidentūros pastato, kiek anksčiau raudonais dažais kažkas pasidarbavo ant pėsčiųjų perėjų, esančių Tilto gatvėje ir šalia Vilniaus pedagoginio universiteto transporto žiedo.

„Pėsčiųjų perėjos gali būti pažymėtos tik baltomis juostomis. Spalvotas gali būti pagrindas. Anksčiau buvo pėsčiųjų perėjų geltonu pagrindu, kad vairuotojai atkreiptų dėmesį. Dabar yra perėjų raudonu pagrindu. Jis iš specialių granulių, todėl jei mašina staigiai stabdoma, pagrindas sumažina slydimą“, – teigė sostinės savivaldybės eismo organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Kamaitis.

Jei perėjas terliojantys žmonės būtų sučiupti, jiems grėstų baudos iki 2 tūkst. litų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (4)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.
Facebook draugai