Vieno greičiausių automobilių „Ariel Atom 500 V8“ kaina išaugo iki 462,8 tūkst. Lt

 (22)
Didžiosios Britanijos kompanija „Ariel“ paskelbė, kad nuo kitų metų pavasario pradės pardavinėti „Atom 500 V8“ modelį, tačiau gali nutikti ir taip, kad iki numatytos pardavimų pradžios šių automobilių gali ir nelikti, rašo „Autocar“.
Ariel Atom 500 V8
© Gamintojo nuotr.

Kompanijos vadovo Simono Saunderso teigimu, bus pagaminti tik 25 tokie automobiliai, iš kurių 19 jau iš anksto parduota.

Iš pradžių „Ariel Atom 500 V8“ kainavo 100 tūkst. svarų sterlingų (385,6 tūkst. Lt), tačiau likusius automobilius dėl išaugusios paklausos nuspręsta parduoti brangiau – už 120 tūkst. svarų sterlingų (462,8 tūkst. Lt).

500 kg sveriantis „Ariel Atom 500 V8“ bus varomas 3,0 l, V8 varikliu, išvystančiu 500 AG. Šis automobilis nuo 0 iki 100 km/val. gali įsibėgėti per 2,5 sek. ir patenka tarp greičiausių visų laikų mašinų.

Rugsėjį skelbta, kad populiarus vokiečių žurnalas „Auto Motor und Sport“ sudarė greičiausių ir lėčiausių Europoje parduodamų automobilių dešimtukus. Tąsyk greičiausių mašinų viršūnėje atsidūrė ankstesnė „Ariel Atom 500“ versija ir „Bugatti Veyron“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (4)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.
Facebook draugai