„Toyota“ tariasi su BMW dėl bendradarbiavimo

 (9)
Japonijos automobilių gamintojas „Toyota“ tariasi su BMW atstovais dėl „Mini Coupe“ ir „Mini Roadster“ modelių platformų naudojimo ateityje, rašoma portale „Autocar“.
Toyota iQ
© Gamintojo nuotr.

Remiantis šaltiniais JAV teigiama, kad įgyvendinus šiuos mainus, BMW norėtų naudoti kitos kartos iQ modelio platformą. Manoma, kad toks planas padėtų vokiečiams kuriant elektra varomą mini automobilį. Kol kas nė viena kompanija nepatvirtino šios informacijos.

„Mini Coupe“ koncepcija buvo pristatyta praėjusią savaitę, o apie ateities modelį „Mini Roadster“ gamintojai daugiau žada papasakoti Frankfurto automobilių parodoje. Nors „Mini“ kompaniją valdanti BMW šiems modeliams žalios šviesos dar neuždegė, tačiau abu automobiliai rinkoje galėtų pasirodyti po 2-3 metų.

Kiek anksčiau „Aston Martin“ su „Toyota“ jau sutarė dėl iQ platformos panaudojimo „Cygnet“ mini automobilio gamybai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volvo“ gamykloje kilo gaisras, evakuota apie 150 žmonių

Apie 150 žmonių buvo evakuota antradienį dėl gaisro „Volvo“ gamykloje Geteborgo mieste Švedijos vakaruose, praneša televizijos kanalas SVT.

Laikini nesklandumai: stabdoma dviejų „Audi“ modelių gamyba (1)

Iki ketvirtadienio „Audi“ gamykloje Ingolštate laikinai sustabdyta A4 ir A5 modelių gamyba. Taip nutiko po gaisro tiekėjo fabrike pristigus detalių, skelbia europe.autonews.com.

„Honda“ vizijoje – elektrinė automobilių ateitis ir autonomiškumas (1)

Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje pristatyta „Honda Electric Vision“ strategija. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, pagal ją, iki 2025 metų du trečdaliai Europoje parduodamų „Honda“ modelių bus varomi elektra. Bendrovė taip pat žada iki 2020 metų serijiniuose modeliuose pradėti taikyti autonomiško vairavimo (self-driving) technologijas.

„Volkswagen T-Roc“ mes iššūkį „Nissan Juke“ (5)

Apie „Volkswagen T-Roc“ koncepciją oficialiai buvo pradėta kalbėti Ženevoje prieš trejus metus vykusioje parodoje, kurioje ir buvo pristatytas koncepcinis modelis. Nuo tada šio automobilio perspektyvos tapo viena iš labiausiai automobilių rinkos dalyvius dominančių temų.

Elektromobilių populiarėjimas kol kas nepakankamas naftos poreikio kritimui

Elektromobilių populiarėjimo įtaka naftos poreikiui artimiausius du dešimtmečius nebus tokia ženkli, kaip dabar priimta manyti, tvirtina „Facts Global Energy“ (FGE) ekspertai.
Facebook draugai