„Toyota“ tariasi su BMW dėl bendradarbiavimo

 (9)
Japonijos automobilių gamintojas „Toyota“ tariasi su BMW atstovais dėl „Mini Coupe“ ir „Mini Roadster“ modelių platformų naudojimo ateityje, rašoma portale „Autocar“.
Toyota iQ
© Gamintojo nuotr.

Remiantis šaltiniais JAV teigiama, kad įgyvendinus šiuos mainus, BMW norėtų naudoti kitos kartos iQ modelio platformą. Manoma, kad toks planas padėtų vokiečiams kuriant elektra varomą mini automobilį. Kol kas nė viena kompanija nepatvirtino šios informacijos.

„Mini Coupe“ koncepcija buvo pristatyta praėjusią savaitę, o apie ateities modelį „Mini Roadster“ gamintojai daugiau žada papasakoti Frankfurto automobilių parodoje. Nors „Mini“ kompaniją valdanti BMW šiems modeliams žalios šviesos dar neuždegė, tačiau abu automobiliai rinkoje galėtų pasirodyti po 2-3 metų.

Kiek anksčiau „Aston Martin“ su „Toyota“ jau sutarė dėl iQ platformos panaudojimo „Cygnet“ mini automobilio gamybai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„General Motors“ pelnas krito pardavus „Opel“

Detroite įsikūrusi automobilių bendrovė „General Motors“ (GM) paskelbė, kad šių metų antrojo ketvirčio grynasis pelnas krito 58 proc. dėl nuostolių, patirtų pardavus padalinį Europoje, ir vienkartinių išlaidų, susijusių su bendrovės pasitraukimu iš kai kurių Azijos rinkų, informuoja „MarketWatch“.

Ketvirtinis „Mitsubishi“ pelnas augo atsigavus pardavimams

Japonijos automobilių gamybos koncerno „Mitsubishi Motors“ veiklos pelnas pirmąjį metų ketvirtį išaugo keturgubai, lyginant su praėjusiais metais, kai, bendrovei prisipažinus dėl sąmoningo kai kurių automobilių degalų sąnaudų duomenų sumažinimo, pardavimai Japonijos rinkoje ženkliai smuko. Tai informuoja agentūra „Reuters“.

Sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo (2)

Ilgą laiką buvęs vienas sparčiausių visoje Europos Sąjungoje (ES), sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo, rodo Europos automobilių gamintojų asociacijos ACEA duomenys.

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.

BMW neigia dalyvavęs karteliniame susitarime (1)

Vokietijos automobilių gamintoja „Bayerische Motoren Werke AG“ (BMW) kategoriškai neigia pranešimus žiniasklaidoje dėl savo tariamo dalyvavimo karteliniame automobilių gamintojų susitarime.
Facebook draugai