„Toyota“ su „Subaru“ Tokijo parodoje pristatys sportinį modelį

 (50)
Po poros savaičių Japonijos sostinėje Tokijuje prasidėsiančioje automobilių parodoje „Toyota“ su „Subaru“ pristatys sportinio modelio koncepciją, skelbia „Autonews.com“. Tai bus ilgai laukto „Toyobaru“ projekto rezultatas.
Toyota FT-86 Concept
© Gamintojo nuotr.

Pirmose išplatintose nuotraukose matyti, kad modelis pažymėtas „Toyotos“ logotipu ir pavadintas „FT-86 Concept“ vardu. Automobilis perėmė kai kuriuos dizaino akcentus iš AE86 sportinio kupė, kuris pagal „Corollos“ modelį buvo gamintas dar 9-ajame dešimtmetyje.

„Toyota FT-86“ koncepcija sukurta kartu su „Fuji Heavy Industries“ kompanija, kuri gamina „Subaru“ automobilius. Pastaroji bendrovė koncepcijai paruošė 2,0 l „Boxer“ variklį, o modelio dizainą sukūrė „Toyotos“ stiliaus studija ED2 Prancūzijoje.

„Sportiniai automobiliai privalo būti raudoni, tačiau mes norėjome naujos raudonos. Todėl pabandėme atkurti „shoujyouhi“ atspalvį, t.y. tradicinė raudona japonų beždžionių užpakalio spalva“, – apie ypatingą automobilio spalvą kalbėjo vyriausiasis inžinierius Tetsuya Tada.

Jo teigimu, „Toyota“ norėtų, kad automobilis kainuotų apie 20 tūkst. JAV dolerių (apie 47 tūkst. Lt). „Šios automobilio nebus verta pardavinėti, jeigu jis kainuos virš 30 tūkst. JAV dolerių (apie 70,5 tūkst. Lt). Kaina turėtų tenkinti eilinius pirkėjus“, – sakė T.Tada.

Galiniais ratais varoma lengvasvorė „Toyota FT-86“ koncepcija turi keturias sėdimas vietas, variklis sumontuotas priekyje. Žadama, kad šis sportinis koncepcinis modelis bus pradėtas gaminti 2011 m. pabaigoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (12)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai