„Tata Motors“ britams gamins elektromobilį

 (9)
Didžiosios Britanijos vyriausybė paskelbė, kad suteiks 10 mln. svarų sterlingų (apie 40 mln. Lt) paskolą „Tata Motors“ bendrovei. Pinigai bus skirti elektra varomų automobilių gamybai Jungtinėje Karalystėje, skelbia portalas „Autocar“.
Tata Nano
© Reuters/Scanpix

„Jaguar“ ir „Land Rover“ bendroves valdantis gamintojas iš Indijos „Tata Motors“ įsipareigojo pradėti gaminti keturių vietų elektrinę transporto priemonę. Indai taip pat į šį projektą investuos 25 mln. svarų sterlingų (apie 100 mln. Lt).

Elektromobilis vadinsis „Indicita Vista“. Ši koncepcija jau buvo pristatyta pernai Indijoje. Manoma, kad modelis bus pradėtas gaminti dar šiemet. „Indicita Vista“ su įkrautomis baterijomis galės nuvažiuoti apie 200 km ir pasiekti maksimalų 105 km/val. greitį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (12)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai