„Tata“ ieško pinigų „Jaguar-Land Rover“ bendrovei

 (7)
Indijos automobilių gamintojas „Tata Motors“ su bankais tariasi dėl 100 mln. svarų sterlingų (apie 400 mln. Lt) paskolos suteikimo „Jaguar“ ir „Land Rover“ markių apyvartiniam kapitalui. Taip tikimasi padengti šių gamintojų patiriamus nuostolius, skelbia portalas „Autocar“.
Tata Motors-Jaguar
© Scanpix

Vakar pranešta, kad „Tata Motors“ praėjusį ketvirtį patyrė 41 mln. svarų sterlingų (apie 164 mln. Lt) nuostolį, tuo tarpu pernai tuo pačiu laikotarpiu bendrovės pelnas siekė 80 mln. svarų sterlingų apie 320 mln. Lt).

Skelbiama, kad „Tata Motors“ baigia susitarti su įvairiais bankais dėl 100 mln. svarų sterlingų paskolos, tačiau analitikai abejoja, ar tokios sumos užteks „Jaguar-Land Rover“ bendrovės atgimimui.

„Prabangių automobilių rinkos dugnas jau matyti, tačiau atsigavimas bus labai lėtas. Todėl yra pagrindas manyti, kad „Jaguar-Land Rover“ ir toliau į nuostolį temps „Tata Motors“, – dienraščiui „Financial Times“ sakė konsultantų bendrovės „Intelligence Automotive Asia“ direktorius Ashvinas Chotai.

Indijos bendrovė įsigijo „Jaguar-Land Rover“ automobilių gamintojus 2008-iais iš JAV koncerno „Ford“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (17)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai