„Tata“ gali parduoti teises į „Nano“ modelį

 (9)
„Tata Motors“ pasiruošusi kitoms kompanijoms parduoti teises į „Nano“ modelio gamybą, skelbia „Autocar“.
Tata Nano
© Corbis

Bendrovės viceprezidentas Ravi Kantas patvirtino, kad „Tata Motors“ svarsto galimybę leisti kitoms kompanijoms gaminti maždaug po 10 tūkst. „Nano“ vienetų per metus.

Jis pabrėžė, kad kiti gamintojai šį mažą automobiliuką galėtų pardavinėti pažymėtą savo prekiniu ženklu – tai esą priklausytų nuo susitarimo.

„Mes jį pavadinome „Nano“, kiti galėtų sugalvoti kažką kito“, – sakė R.Kantas.

Pigiausiu automobiliu pasaulyje vadinamas „Tata Nano“ Indijoje pradėtas pardavinėti liepos mėnesį. „Autocar“ skelbia, kad kitų šalių rinkoms skirtos versijos bus pristatytos per artimiausius trejus metus.

„Tata Motors“ šiuo metu stato naują surinkimo gamyklą, kuri padės padidinti „Nano“ modelių gamybą iki 250 tūkst. automobilių per metus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai