Surinkti naująją „Opel Astrą“ užtruks mažiau laiko

 (23)
„General Motors“ nuo šiol „Opel Astrą“ surinks 6 valandomis greičiau. Anksčiau šis procesas Didžiosios Britanijos gamyklose, kur gaminamas šis modelis, užtrukdavo 21 valandą, o įdiegus naujas technologijas, surinkimo laikas sutrumpės iki 15 valandų, skelbia portalas „just-auto.com“.
© Gamintojo nuotr.

„Gamyklose pritaikėme naujus įrenginius. Galime užtikrinti, kad nors darbą atliksime greičiau, dėl to produkcijos kokybė tikrai nenukentės ir automobiliai bus tokie pat geri kaip iki šiol“, – sakė gamintojo atstovė Didžiojoje Britanijoje Lindsey Wickens.

Naujoji „Astra“ rinkoje pasirodys artimiausiais mėnesiais. Automobilį bus galima rinktis su įvairios galios varikliais, tarp jų – ir naujaisiais 1,4 l ir 1,6 l benzininiais agregatais su turbina. Dyzelinių variklių pasiūlą sudarys 1,3 l, 1,7 l ir 2,0 l agregatai su turbina, kurių galia – nuo 90 iki 160 AG.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (12)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai