„Škodos“ planuose – elektromobilis

 (14)
„Volkswagen AG“ koncernas yra užsibrėžęs tikslą iki 2018 m. tapti automobilių gamybos lyderiu. Norint šią užduotį įgyvendinti, kompanija neišvengiamai turės vystyti naujus projektus, o vienas iš galimų naujų modelių yra „Škodos“ elektromobilis, skelbia portalas „Autocar“.
Volkswagen E-Up
© Gamintojo nuotr.

Jeigu čekai nuspręstų išties kurti elektra varomą automobilį, greičiausiai jis būtų gaminamas pagal Frankfurto autosalone pristatyto „Volkswagen E-Up!“ modelio platformą.

Ši į aplinką teršalų neišskirianti transporto priemonė nebus pradėta gaminti dar bent porą metų, tad „Škodos“ atstovai yra priklausomi nuo kolegų vokiečių darbo.

Frankfurte pademonstruotas „Volkswagen E-Up!“ elektromobilis yra įkraunamas per 5 val. ir gali nuvažiuoti apie 130 km.

Pagal susitarimą, „Škoda“ naudotis „E-Up!“ platforma galės tik praėjus dvejiems metams po šio elektromobilio debiuto, tačiau čekai vis vien rimtai svarsto turėti savo elektra varomą automobilį.

„Jeigu „Volkswagen“ ir „Audi“ vysto šias technologijas, tai ir mums yra gera galimybė kurti panašų modelį. Tačiau jie privalo tą padaryti pirmieji“, – „Autocar“ cituoja neatskleidžiamą šaltinį „Škodos“ bendrovėje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai