„Renault“ pirmąjį metų pusmetį fiksavo rekordinius pardavimus

Prancūzijos automobilių gamintojo „Renault“ pardavimai pirmąjį šių metų pusmetį pasiekė rekordinę atžymą kompanijos istorijoje, praneša „Reuters“.
"Renault Koleos"
© Gamintojo archyvas

„Renault“ pirmadienį pranešė, kad per pirmuosius 6 šių metų mėnesius pardavimai augo 10,4 proc., o bendrovė iš viso pardavė 1,88 mln. lengvųjų automobilių. Palyginimui, pasaulinė automobilių rinka tuo pat laikotarpiu plėtėsi 2,6 proc.

„Mūsų automobilių asortimento bei geografinės plėtros strategija toliau duoda vaisių“, - pažymėjo „Renault“ pardavimų skyriaus vadovas Thierry Koskas.

Europoje, kur „Renault“ vis dar parduoda didžiąją dalį savo automobilių, pardavimai šoktelėjo 5,6 proc. Didžiausią postūmį koncernui suteikė net 9,3 proc. augę „Dacia“ markės automobilių pardavimai.

Kompanija taip pat fiksavo augimą vėl atsivėrusioje Irano rinkoje. Ten „Renault“ pardavimai padvigubėjo ir pirmąjį pusmetį pasiekė 68 tūkst. 365 automobilius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„General Motors“ pelnas krito pardavus „Opel“ (2)

Detroite įsikūrusi automobilių bendrovė „General Motors“ (GM) paskelbė, kad šių metų antrojo ketvirčio grynasis pelnas krito 58 proc. dėl nuostolių, patirtų pardavus padalinį Europoje, ir vienkartinių išlaidų, susijusių su bendrovės pasitraukimu iš kai kurių Azijos rinkų, informuoja „MarketWatch“.

Ketvirtinis „Mitsubishi“ pelnas augo atsigavus pardavimams

Japonijos automobilių gamybos koncerno „Mitsubishi Motors“ veiklos pelnas pirmąjį metų ketvirtį išaugo keturgubai, lyginant su praėjusiais metais, kai, bendrovei prisipažinus dėl sąmoningo kai kurių automobilių degalų sąnaudų duomenų sumažinimo, pardavimai Japonijos rinkoje ženkliai smuko. Tai informuoja agentūra „Reuters“.

Be pasigailėjimo: įrangos neatnaujinę „Volkswagen“ tiesiog išregistruojami (23)

„Volkswagen Group“ pagamintų dyzelinių automobilių, kuriuose buvo įdiegta emisijų klastojimo įranga, savininkai Vokietijoje, atsisakę atnaujinti programinę įrangą, neteks savo transporto priemonės registracijos. Skelbiama, kad šis reikalavimas susijęs su VW, „Audi“, „Škoda“ ir „Seat“ modeliais, rašo europe.autonews.com.

Sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo (3)

Ilgą laiką buvęs vienas sparčiausių visoje Europos Sąjungoje (ES), sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo, rodo Europos automobilių gamintojų asociacijos ACEA duomenys.

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.
Facebook draugai