„Renault“ kartu su „AvtoVAZ“ surinkinės automobilius nuo 2012 m.

 (10)
Prancūzijos automobilių gamintojas „Renault“ „AvtoVAZ“ bendrovei kol kas pagelbės tik tiekiant naujas technologijas, o 2012 m. pradės kartu surinkinėti mašinas, praneša „Bloomberg“.
© Corbis

Planuojama, kad iki 2015 m. metinė „Renault“ ir „AvtoVAZ“ automobilių gamyba sieks 300 tūkst. vienetų per metus. „AvtoVAZ“ prezidento Igorio Komarovo teigimu, rusai finansuos 25 proc. šio projekto, o likusią dalį padengs „Renault-Nissan“ alijansas.

Anksčiau skelbta, kad „AvtoVAZ“ planuoja 2012 m. pradėti surinkinėti vieną iš „Nissan“ B segmento modelių. Manoma, kad tais pačiais metais prancūzai gali pristatyti ir naują modelį, skirtą Rusijos rinkai.

Prancūzai nutarė pagelbėti „AvtoVAZ“ bendrovei po to, kai Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Prancūzijos automobilių gamintojas „Renault“ privalo padėti finansinėje duobėje atsidūrusiam „AvtoVAZ“ arba šiems priklausantis rusų automobilių gamintojo 25 proc. akcijų paketas sumažės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai