Prieš perėjas su įrengtais kalneliais – jokio įspėjimo

 (55)
Artėdami ties pėsčiųjų perėjomis sostinės vairuotojai turėtų būti atidesni. Kai kuriose perėjose yra įrengti kalneliai, tačiau apie juos kelio ženklai neįspėja, rašo „Lietuvos rytas“.
Iškilioji perėja
© Vilniaus savivaldybė

Viena tokių pavojingų vietų – Rinktinės gatvėje, ties Kalvarijų turgaviete, kur pėsčiųjų perėjoje kelininkai įrengė kalnelį, tačiau įspėjamuosius ženklus prieš perėją pastatyti užmiršo.

Šiais metais buvo įrengta 10 naujų kalnelių pavojingiausiose pėsčiųjų perėjose. Pasak savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus vedėjo Algirdo Šešelgio, kol kas kelininkai ne visus kalnelius tinkamai paruošė.

„Esame sulaukę gyventojų pastabų, kad ne visur prieš naujai įrengtus kalnelius yra pastatyti įspėjamieji ženklai. Mums šios vietos yra gerai žinomos ir pasistengsime viską kuo greičiau sutvarkyti. Tiesiog darbuotojai ne visada suspėja iškart viską padaryti“, – teigė vedėjas.

Kitais metais miesto savivaldybė pėsčiųjų perėjose planuoja įrengti dar pusšimtį naujų kalnelių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (1)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (11)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Lietuviška alkotesterių programinė įranga – pakeliui į JAV rinką (6)

Bendrovė „Alkotesteris“ metinėje JAV Narkotikų ir alkoholio tikrinimo pramonės asociacijos DATIA konferencijoje, vykusioje Orlande, pristatė Lietuvoje sukurtą programinę įrangą alkotesteriams bei darbdaviams skirtą alkotesterį, veikiantį su šia programine įranga.

„Audi e-tron Sportback“ elektromobilio gamyba bus pradėta 2019 metais (6)

„Audi“ plečia savo modelių gamą ir pristatys naująjį „Audi e-tron Sportback“ elektromobilį, kurio gamyba bus pradėta 2019 metais Belgijos sostinėje Briuselyje esančioje gamykloje. Tai bus antras šioje gamykloje surenkamas elektromobilis – kitąmet čia bus pradėta „e-tron“ SUV elektromobilio gamyba, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai