Prancūzija tikisi iki 2020 m. turėti 2 mln. elektromobilių

 (12)
Prancūzijos energetikos ministras Jeanas-Louisas Borloo pareiškė, kad iki 2020 m. šalyje tikimasi turėti 2 mln. elektra varomų automobilių, o iki to laiko bus paruošta reikiama infrastruktūra, skelbia portalas „Autonews.com“.
Renault Zoe ZE Concept
© Gamintojo nuotr.

Prancūzija šiam planui skirs 1 mlrd. eurų (3,45 mlrd. Lt). Be to, žadama remti elektromobilių gamintojus ir pirkėjus, įrengti akumuliatorių įkrovimo punktus bei išvystyti elektromobilių tinklą visoje šalyje.

Vyriausybė nori, kad Prancūzijoje iki 2020 m. būtų įrengta 4,4 mln. akumuliatorių įkrovimo punktų, o tiek esą užtektų aptarnauti 2 mln. elektromobilių.

Prancūzijos automobilių gamintojai vienas po kito pristato naujus elektromobilių modelius, tačiau jų prognozės apie ateities transporto priemones skiriasi.

PSA koncerno, kuriam priklauso „Citroen“ ir „Peugeot“, vadovas Philippe Varinas Frankfurto automobilių parodoje sakė, kad 2020 m. jis tikisi, jog vienas iš 20 automobilių bus varomas elektra.

Tuo tarpu „Renault“ vadovaujantis Carlosas Ghosnas nusiteikęs kur kas optimistiškiau – jo nuomone, po dešimtmečio elektra varomas bus vienas iš 10 automobilių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (12)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai