Per savaitę užregistruota daugiau nei 200 „automobilių vaiduoklių“

 (11)
Įsibėgėja akcija „Daugiau erdvės kiemuose“ – per pirmąją akcijos savaitę iš Vilniaus miesto gyventojų sulaukta daugiau nei 400 pranešimų apie neeksploatuojamas ar bendrojo naudojimo teritorijose paliktas be priežiūros transporto priemones. Šiai dienai identifikuota ir „automobilių vaiduoklių“ duomenų bazėje užregistruota virš 200 tokių transporto priemonių.
© DELFI (E.Digrytės nuotr.)

Pirmojo akcijos etapo metu, iki lapkričio 20 d. seniūnijų, Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai fotografuoja ir registruoja bendrojo naudojimo teritorijose paliktus nenaudojamus, ryškių išorinių defektų turinčius automobilius.

Ir toliau laukiama pagalbos iš gyventojų – pranešimų apie kiemuose pastebėtus „automobilius-vaiduoklius“ trumpuoju telefonu 1648, (8 5) 219 7948 arba el. paštu viesoji.tvarka@vilnius.lt . Pranešime reiktų nurodyti „automobilio vaiduoklio“ vietą – gatvę ir greta esančio namo numerį, markę, spalvą, valstybinį numerį, ir jeigu įmanoma, pridėti nuotrauką.

2009 m. pavasarį vykdytos analogiškos akcijos metu sostinės kiemuose buvo užregistruoti 1663 apgadinti, nenaudojami automobiliai. Gavę įspėjimus, savininkai patraukė arba sutvarkė 555 transporto priemones, buvo išvežti utilizuoti 855, dėl 253 automobilių administraciniai veiksmai dar tęsiami.

Nežinantiems ką daryti su savo nebenaudojamais automobiliais Vilniaus eksploatuoti netinkamų transporto priemonių asociacija siūlo savo paslaugas – primena, kad jos įmonės tokias transporto priemones superka, jas išregistruoja „Regitroje“ ir utilizuoja.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai