Per 4 metus „Porsche“ žada pristatyti 7 naujienas

 (18)
„Volkswagen AG“ koncernui priklausantis Vokietijos automobilių gamintojas „Porche“ atskleidė ketverių metų planą, kuriame numatyta pristatyti 7 modelius, skelbia „Autocar“.
© Corbis

Pirmoji naujiena žadama kitų metų pabaigoje, kai debiutuos „Porsche Panamera“ su V6 varikliu (benzininiu ir dyzeliniu). Tai bus kompanijos žingsnis siekiant sumažinti modelio kainą ir padaryti automobilį įperkamesnį platesnei vairuotojų grupei.

Rugsėjo viduryje pardavinėti pradėtas „Panamera“ modelis yra varomas V8 agregatu ir šiuo metu kainuoja nuo 94,5 tūkst. eurų (326,5 tūkst. Lt). Manoma, kad įdiegus naują variklį, automobilis galėtų kainuoti nuo 60 tūkst. eurų (207 tūkst. Lt).

2010 m. taip pat žadama pristatyti ir naująjį „Cayenne“ modelį, kuriame bus montuojamas „Panamera“ išbandytas V8 variklis su tiesioginio kuro įpurškimo sistema. Gamintojų teigimu, automobilio dizainas bus „gracingesnis“.

2011 m. atnaujinto dizaino „Cayenne“ bus pradėtas pardavinėti su hibridine sistema. „Porsche“ atstovai žada, kad mišriu elektros-benzininiu varikliu varomas automobilis bus 30 proc. ekonomiškesnis.

Tais pačiais metais „Cayenne“ hibridinė sistema bus pritaikyta ir „Panamera“ modeliui.

Naujasis „Porsche 911“ debiutuos 2012 m. vasarą. Gamintojai nežada keisti automobilio dizaino, tad jis bus panašaus stiliaus kaip ir dabar gaminamas, tačiau modelio vidus turėtų gerokai nustebinti šios markės gerbėjus. Be to, naujasis 911 bus šiek tiek ilgesnis ir platesnis.

2013 m. „Porsche“ pristatys kompaktišką SUV visureigį. Tais pačiais metais vokiečiai žada pademonstruoti ir naują kupė bei kabrioletą, praėjusiame dešimtmetyje baigto gaminti „Porsche 928“ modelio įpėdinius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai