Paskelbtos „Nissan Juke“ kainos Lietuvoje

 (44)
Nissan Juke
Nissan Juke
© Gamintojo nuotr.

„Nissan“ paskelbė, kad mažasis „crossover“ tipo modelis „Juke“ Lietuvoje kainuos nuo 52 990 Lt. Šis automobilis pirkėjus Europoje pasieks spalio mėnesį, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Nissan Juke“ premjera įvyko Ženevos automobilių parodoje. Gamintojų teigimu, šis modelis sulaukė didelio vairuotojų dėmesio, todėl „Nissan“ atstovybėse jau priimami šio automobilio užsakymai.

„Juke“ kaina prasideda nuo 52 990 Lt („Visia“ įrangos lygis). Automobilis su „Acenta“ įranga kainuos nuo 56 990 Lt, o su „Tekna“ komplektacija – nuo 61 990 Lt.

„Juke“ sukurtas naudojant „Renault Nissan“ aljanso B platformą. „Juke“ važiuoklė –2530 mm, ilgis – 4135 mm, plotis – 1765 mm, aukštis – 1570 mm. Modeliuose su priekiniais varomaisiais ratais priekyje montuojama „MacPherson“ tipo pakaba, o gale – torsioninis strypas. Modeliuose su keturių varomųjų ratų sistema montuojama daugiasvirtė galinė pakaba, sukurta sekant „Qashqai“ pavyzdžiu.

„Nissan Juke“ bus komplektuojami su vienu iš trijų skirtingų variklių: dyzeliniu arba vienu iš dviejų 1,6 l benzininių. Visi jie atitinka „Euro 5“ reikalavimus.

Visiškai naujo 1,6 l benzininio variklio su tiesioginio įpurškimo sistema ir turbokompresoriumi galia siekia 190 AG, o sukimo momentas – 240 Nm. Taip pat siūlomas 1,6 l benzininis variklis be turbokompresoriaus (galia – 117 AG, sukimo momentas – 158 Nm) ir 1,5 l dCi dyzelinis variklis (galia – 110 AG, sukimo momentas – 240 Nm).

Bagažinės talpa – 251 litro. Modeliuose su dviejų varomųjų ratų sistema įrengta dėtuvė po grindimis. Nulenkiamos galinės sėdynės dalijamos 60:40 santykiu.

„Juke“ automobiliai su dviejų varomųjų ratų sistema bus gaminami „Nissan“ gamykloje netoli Sanderlendo (Didžioji Britanija) kartu su „Note“, „Qashqai“ ir „Qashqai+2“ automobiliais, o versijos su keturiais varomaisiais ratais bus gaminamos „Nissan“ gamykloje Opamoje (Japonija).

www.DELFI.lt
 
44
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Autonaujienos

Sukčių pinklėse: pirko BMW, liko be pinigų (26)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:27
BMW X5
Gamintojo nuotr.
Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojas iš Klaipėdos, kuris prarado ne vieną tūkstantį litų norėdamas įsigyti jam patikusį automobilį. Lietuvos autoverslininkų asociacija komentuoja, kad sukčiavimo atvejis – netipinis, tačiau pavojaus ženklus buvo galima pastebėti.

Buvusiam „Ferrari“ vadovui – 27 mln. eurų kompensacija (1)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 14:43
Praėjusią savaitę pasklido liūdna žinia iš „Ferrari" stovyklos – kompaniją paliko ilgametis jos vadovas Luka Di Montezemolo. Didele dalimi jo dėka „Ferrari" tapo vienu didžiausią pelną generuojančiu automobilių gamintoju pasaulyje.

„Volvo XC90“ turės sportinę „R-Design“ versiją (5)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 13:40
Volvo XC90 R-Design
Gamintojo nuotr.
„Volvo Cars“ neseniai visą pasaulį sudrebino pristačiusi naujos kartos „XC90“. Dabar kompanija demonstruoja naują „XC90“ visureigio versiją, sukurtą galvojant apie pirkėjus, ieškančius dinamiškos išvaizdos ir dėmesį prikaustančio dizaino automobilio.

Europiečiai pavargo taupyti – naujų automobilių pardavimai vėl kyla (4)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 10:00
Porsche salono atidarymas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Rugpjūtį automobilių pardavimų apimtys Europoje išaugo 1,8 proc. Stambiosios transporto gamintojos „Volkswagen“, „Ford“ ir „Opel“ atsigavo pagerėjus paklausai Ispanijoje, Portugalijoje ir Airijoje, tuo tarpu prabangių automobilių gamintojai savo rinkos dalis praranda dėl smukusių Vokietijoje pardavimų, praneša „Reuters“.

Užsienyje atlikti techninę apžiūrą kol kas beprasmiška (28)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 14:18
Šią savaitę parlamentaras Petras Gražulis užregistravo įstatymo pataisas, kuriomis siekiama Lietuvoje įteisinti užsienyje atliktas technines apžiūras. Vis dėlto specialistai kol kas toką galimybę vertina skeptiškai.
Facebook draugai