Paskelbtos „Nissan Juke“ kainos Lietuvoje

 (44)
„Nissan“ paskelbė, kad mažasis „crossover“ tipo modelis „Juke“ Lietuvoje kainuos nuo 52 990 Lt. Šis automobilis pirkėjus Europoje pasieks spalio mėnesį, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Nissan Juke
Nissan Juke
© Gamintojo nuotr.

„Nissan Juke“ premjera įvyko Ženevos automobilių parodoje. Gamintojų teigimu, šis modelis sulaukė didelio vairuotojų dėmesio, todėl „Nissan“ atstovybėse jau priimami šio automobilio užsakymai.

„Juke“ kaina prasideda nuo 52 990 Lt („Visia“ įrangos lygis). Automobilis su „Acenta“ įranga kainuos nuo 56 990 Lt, o su „Tekna“ komplektacija – nuo 61 990 Lt.

„Juke“ sukurtas naudojant „Renault Nissan“ aljanso B platformą. „Juke“ važiuoklė –2530 mm, ilgis – 4135 mm, plotis – 1765 mm, aukštis – 1570 mm. Modeliuose su priekiniais varomaisiais ratais priekyje montuojama „MacPherson“ tipo pakaba, o gale – torsioninis strypas. Modeliuose su keturių varomųjų ratų sistema montuojama daugiasvirtė galinė pakaba, sukurta sekant „Qashqai“ pavyzdžiu.

„Nissan Juke“ bus komplektuojami su vienu iš trijų skirtingų variklių: dyzeliniu arba vienu iš dviejų 1,6 l benzininių. Visi jie atitinka „Euro 5“ reikalavimus.

Visiškai naujo 1,6 l benzininio variklio su tiesioginio įpurškimo sistema ir turbokompresoriumi galia siekia 190 AG, o sukimo momentas – 240 Nm. Taip pat siūlomas 1,6 l benzininis variklis be turbokompresoriaus (galia – 117 AG, sukimo momentas – 158 Nm) ir 1,5 l dCi dyzelinis variklis (galia – 110 AG, sukimo momentas – 240 Nm).

Bagažinės talpa – 251 litro. Modeliuose su dviejų varomųjų ratų sistema įrengta dėtuvė po grindimis. Nulenkiamos galinės sėdynės dalijamos 60:40 santykiu.

„Juke“ automobiliai su dviejų varomųjų ratų sistema bus gaminami „Nissan“ gamykloje netoli Sanderlendo (Didžioji Britanija) kartu su „Note“, „Qashqai“ ir „Qashqai+2“ automobiliais, o versijos su keturiais varomaisiais ratais bus gaminamos „Nissan“ gamykloje Opamoje (Japonija).

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

Pasitraukęs skandalo krečiamos „Volkswagen“ vadovas nuo įmonės nenutolo (10)

Nors buvęs koncerno „Volkswagen Group“ vadovas Martinas Winterkornas kilus vadinamajam „Dyzelgeito“ skandalui paliko savo pareigas pareikšdamas, kad įmonei reikalingas šviežias startas, naujienų agentūra „Reuters“ skelbia, kad 68-erių vokietis vis dar užima keturis svarbius, su ta pačia kompanija susijusius postus.

Pasauliniai automobilių gamintojai vienijasi kovai su programišiais (2)

Visi stambiausi pasaulio automobilių gamintojai dalyvaus keičiantis informacija ir patirtimi kibernetinio saugumo srityje. Tokia būtinybė pribrendo po virtinės parodomųjų įsilaužimų į automobilių kompiuterius, rašo autostat.ru.

Tokijuje „Mazda“ parodys sportinį kupė (6)

Spalio 28 dieną prasidėsiančioje Tokijo automobilių parodoje „Mazda“ ruošiasi dar vienai pasaulinei premjerai – japonų automobilių gamintojas pristatys naują sportinio automobilio koncepcinį modelį. Rinkoje jau svarstoma, kad tai gali būti legendinės „RX-7“ atgimimas.

„Dyzelgeitas“: VW Didžiosios Britanijos rinkoje atšaukia 4000 automobilių (6)

Po kilusio teršalų emisijų skandalo „Volkswagen“ stabdo 4000 transporto priemonių pardavimą Jungtinėje Karalystėje. Bendrovė teigia, kad automobiliuose gali būti įmontuota įranga, klastojanti išmetamų teršalų apimtis, kaip testų JAV metu. Apie tai praneša BBC.

Lietuvos įmonių vilkikus ėmę tikrinti vokiečiai nustebino (77)

Liepos pradžioje transportininkų bendruomenė pasidžiaugė žinia, jog po beveik metus trukusių diskusijų ir derybų buvo rastas sprendimas, kaip neapsilankius Techninės apžiūros centre Lietuvoje, neprarasti leidimo dalyvauti eisme tiems sunkvežimiams, kurie pagal ilgalaikius kontraktus dirba Europos rinkose.
Facebook draugai