Paskelbtos „Nissan Juke“ kainos Lietuvoje

 (44)
Nissan Juke
Nissan Juke
© Gamintojo nuotr.

„Nissan“ paskelbė, kad mažasis „crossover“ tipo modelis „Juke“ Lietuvoje kainuos nuo 52 990 Lt. Šis automobilis pirkėjus Europoje pasieks spalio mėnesį, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Nissan Juke“ premjera įvyko Ženevos automobilių parodoje. Gamintojų teigimu, šis modelis sulaukė didelio vairuotojų dėmesio, todėl „Nissan“ atstovybėse jau priimami šio automobilio užsakymai.

„Juke“ kaina prasideda nuo 52 990 Lt („Visia“ įrangos lygis). Automobilis su „Acenta“ įranga kainuos nuo 56 990 Lt, o su „Tekna“ komplektacija – nuo 61 990 Lt.

„Juke“ sukurtas naudojant „Renault Nissan“ aljanso B platformą. „Juke“ važiuoklė –2530 mm, ilgis – 4135 mm, plotis – 1765 mm, aukštis – 1570 mm. Modeliuose su priekiniais varomaisiais ratais priekyje montuojama „MacPherson“ tipo pakaba, o gale – torsioninis strypas. Modeliuose su keturių varomųjų ratų sistema montuojama daugiasvirtė galinė pakaba, sukurta sekant „Qashqai“ pavyzdžiu.

„Nissan Juke“ bus komplektuojami su vienu iš trijų skirtingų variklių: dyzeliniu arba vienu iš dviejų 1,6 l benzininių. Visi jie atitinka „Euro 5“ reikalavimus.

Visiškai naujo 1,6 l benzininio variklio su tiesioginio įpurškimo sistema ir turbokompresoriumi galia siekia 190 AG, o sukimo momentas – 240 Nm. Taip pat siūlomas 1,6 l benzininis variklis be turbokompresoriaus (galia – 117 AG, sukimo momentas – 158 Nm) ir 1,5 l dCi dyzelinis variklis (galia – 110 AG, sukimo momentas – 240 Nm).

Bagažinės talpa – 251 litro. Modeliuose su dviejų varomųjų ratų sistema įrengta dėtuvė po grindimis. Nulenkiamos galinės sėdynės dalijamos 60:40 santykiu.

„Juke“ automobiliai su dviejų varomųjų ratų sistema bus gaminami „Nissan“ gamykloje netoli Sanderlendo (Didžioji Britanija) kartu su „Note“, „Qashqai“ ir „Qashqai+2“ automobiliais, o versijos su keturiais varomaisiais ratais bus gaminamos „Nissan“ gamykloje Opamoje (Japonija).

www.DELFI.lt
 
44
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Autonaujienos

Naudinga žinoti: ne visais atvejais draudikas sumokės išmoką (21)

2014 spalio mėn. 21 d. 09:44
Apdraudėte automobilį KASKO draudimu ir važinėjate ramus, kad nutikus nelaimingam atsitikimui - avarijai ar vagystei - gausite jums priklausančią išmoką.

Reido metu – perspėjimai eismo dalyviams (2)

2014 spalio mėn. 20 d. 16:18
Policijos reidas
Policijos nuotr.
Spalio 17-18 dienomis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro (toliau – Panevėžio aps. VPK KPB) pareigūnai veiklos teritorijoje surengė reidus, skirtus neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams aiškinti, saugos diržų, vaikų vežimo automobiliuose tvarkos taisyklių laikymosi, saugos šalmų dėvėjimo kontrolei, pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų ir kitų asmenų daromiems teisėtvarkos pažeidimams aiškinti.

Padangų gamybai naudos ryžių lukštų atliekas (4)

2014 spalio mėn. 20 d. 09:26
Goodyear EfficientGrip, padanga
Gamintojo nuotr.
„The Goodyear Tire & Rubber Company“ gamins naujas padangas, naudodama ryžių lukštų atliekas. Gamintojų teigimu, tokios padangos padės sumažinti automobilių degalų sąnaudas.

Greičiausias pasaulyje medikų automobilis (6)

2014 spalio mėn. 20 d. 11:03
Dubajaus policija jau ne kartą sugebėjo nustebinti pasaulį naujais superautomobiliais. Dabar eilė atėjo ir Dubajaus medikams.

„Volkswagen“ Kinijoje atšaukia daugiau kaip 580 tūkst. automobilių (5)

2014 spalio mėn. 17 d. 15:49
Volkswagen Beetle
Gamintojo nuotr.
Vokietijos automobilių gamintoja „Volkswagen AG“ penktadienį Kinijos kokybės reguliavimo tarnybos pareigūnams pranešė planuojanti šalyje atšaukti ir patikrinti daugiau kaip 580 tūkst. automobilių. Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai tarnyba rugpjūtį pradėjo tyrimą dėl transporto priemonėse aptinkamų gedimų, praneša naujienų agentūra „Reuters“.
Facebook draugai