„Opel“ dairosi partnerio naujo mažo modelio gamybai

 (5)
Vokietijos automobilių gamintojas „Opel“ ateityje ruošiasi sukurti naują mažą automobilį. Tą patvirtino kompanijos pardavimų ir rinkodaros vadovas Alainas Visseras, skelbia portalas „Autonews.com“.
© Corbis

Mini automobilių segmentas tampa vis svarbesniu Europoje, nes vis daugiau vairuotojų keičia didesnių gabaritų mašinas į pigesnes, mažesnes ir ekonomiškesnes. Visi didieji Senojo žemyno gamintojai turi ką pasiūlyti tokių poreikių turintiems klientams, o „Opel“ dėl to susiduria su sunkumais.

A.Visseras teigia, kad „Opel“ norėtų pradėti gaminti modelį, kuris konkuruotų su tokiomis mašinomis kaip „Fiat Panda“, tačiau tam reikia partnerio, kuris finansiškai padėtų įgyvendinti šį projektą.

„Šiame segmente sunkiausia uždirbti pinigų, todėl dauguma gamintojų kurdami mažus automobiliukus vienija jėgas“, – sakė „Opel“ atstovas.

Jis paminėjo, kad kuriant mini automobilius, „Ford“, „Fiat“, PSA ir „Toyota“ bendradarbiauja tarpusavyje.

Pavyzdžiui, Lenkijoje surenkamas „Ford Ka“ yra pagaminamas pagal „Fiat 500“ platformą, PSA koncernas kartu su „Toyota“ Čekijoje gamina „Citroen C1“, o „Toyota Aygo“ ir „Peugeot 107“ yra gaminami pagal tą pačią platformą.

Šiuo metu „Opel“ siūlomas „Agila“ mažylis yra gaminamas Vengrijoje kartu su „Suzuki Motors“, kuri tą pačią platformą pritaiko „Splash“ modeliui. A.Vissero teigimu, jeigu bus sukurtas naujas mini automobilis, jis bus mažesnis už „Agila“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai