„Opel“ bendrovei skirti pinigai keliaus Rusijos gamyklų modernizavimui?

 (15)
„Opel“ bendrovės įsigijimui skirti šimtai milijonų eurų gali „nutekėti“ į Rusiją, skelbia naujienų agentūra „Reuters“.
Opel gamykla
© Gamintojo nuotr.

„Pagal naujojo „Opel“ savininko „Magna“ planą, daugiau nei 600 mln. eurų (apie 2 mlrd. Lt) bus panaudoti Rusijos automobilių gamyklų modernizavimui. Tai reiškia, kad greitai vokiečiai neteks darbų, o jų automobilių gamybos patirtis bus perkelta į Rusiją, “, – sakė vienas „Opel“ atstovų Dirkas Pfeilas.

Praėjusią savaitę „General Motors“ koncernas patvirtino parduosiantis 55 proc. „Opel“ akcijų dalį Kanados automobilių dalių gamintojui „Magna“, kuris bendradarbiauja su Rusijos banku „Sberbank“ ir šios šalies gamintoju GAZ. Vokietijos vyriausybė šiam konsorciumui pažadėjo suteikti 4,5 mlrd. eurų (apie 15,5 mlrd. Lt) paskolą „Opel“ įsigijimui.

„Magna“ atstovai kol kas nekomentuoja, ar „Opel“ atstovo paviešintas planas bus išties vykdomas. Tačiau jau dabar beveik aišku, kad „Opel“ gamyklų darbuotojams artėja neramios dienos – naujieji gamintojo šeimininkai ketina atleisti apie 10,5 tūkst. darbininkų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai