Naujų „Opelių“ pirkėjams – lizingo paslaugos automobilių salone

 (7)
Automobilio įsigijimo lizingu sandorius pirkėjams nuo šiol padės sudaryti „Opel“ markės transporto priemonėmis prekiaujantys salonai, pristatydami paslaugą „Opel lizingas“, rašoma pranešime spaudai.
"Opel" salonas
© A.Didžgalvio nuotr.

Vietoje iki 9 proc. ir dar daugiau pastaruoju metu siekiančių palūkanų, automobilį įsigyjant finansinio lizingo principu, „Opel“ atstovai siūlys 3,9 proc. pastovias palūkanas, lanksčias sąlygas ir operatyvumą, kai lizingo sutartis su fiziniu asmeniu sudaroma ir pasirašoma automobilių salone.

Šį sprendimą „Opel“ pardavėjai įgyvendina siekdami palengvinti pirkėjams šiuo metu sunkų naujo automobilio įsigijimo procesą. Išsirinkus naują „Opel“, įvertinti mokumą ir pasirašyti lizingo sutartį bus galima iškart.

„Žmogui, norinčiam lizingu įsigyti automobilį, nebereikės iš salono keliauti į skirtingus bankus, derėtis dėl palankių lizingo sąlygų. Turint omenyje, kad šiuo metu dauguma bankų nenoriai teikia finansinio lizingo paslaugą naujiems automobiliams, klientui tereikės ateiti į bet kurį „Opel“ saloną, išsirinkti automobilį bei išdėstyti pageidaujamas lizingo sąlygas“, – apie naujovę Lietuvos naujų automobilių lizingo rinkoje sakė „General Motors Southeast Europe“ Verslo vystymo vadovas Lietuvai Laimonas Rubikas.

2009-ųjų liepą surinktais „Autotyrimų“ duomenimis, naujų automobilių lizingo rinka per šešis pirmuosius šių metų mėnesius sumažėjo beveik 84 proc. Dėl sudėtingos ekonominės situacijos ir ne itin palankių lizingo sąlygų nukenčia ne tik automobilių pardavėjai, bet ir jų klientai, susiduriantys su sunkumais keičiant savo transporto priemonę. Šiuo metu ilgai trunka kliento finansinių galimybių vertinimas, reikalaujama didelio pradinio įnašo, siūlomos aukštos kintamo dydžio palūkanos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (1)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (11)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Lietuviška alkotesterių programinė įranga – pakeliui į JAV rinką (6)

Bendrovė „Alkotesteris“ metinėje JAV Narkotikų ir alkoholio tikrinimo pramonės asociacijos DATIA konferencijoje, vykusioje Orlande, pristatė Lietuvoje sukurtą programinę įrangą alkotesteriams bei darbdaviams skirtą alkotesterį, veikiantį su šia programine įranga.

„Audi e-tron Sportback“ elektromobilio gamyba bus pradėta 2019 metais (6)

„Audi“ plečia savo modelių gamą ir pristatys naująjį „Audi e-tron Sportback“ elektromobilį, kurio gamyba bus pradėta 2019 metais Belgijos sostinėje Briuselyje esančioje gamykloje. Tai bus antras šioje gamykloje surenkamas elektromobilis – kitąmet čia bus pradėta „e-tron“ SUV elektromobilio gamyba, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai