Naujosios kartos „Toyota Prius“ gavo aukščiausią saugumo įvertinimą

 (6)
Remiantis naujausiais 2009 m. Euro NCAP saugumo vertinimo testų rezultatais, naujasis „Toyota Prius“ pelnė maksimalų įvertinimą – penkias žvaigždutes. „Prius“ surinktų taškų suma sudarė 83 proc. bendrojo įvertinimo, rašoma pranešime spaudai.
Toyota Prius
© Gamintojo nuotr.

Tai trečiasis penkias žvaigždutes pelnęs „Toyota“ modelis po naujojo „Avensis“ ir „iQ“. Nepriekaištingą saugumą naujasis „Prius“ paveldėjo iš savo pirmtakų: 2004 m. „Prius“ įvertintas penkiomis žvaigždutėmis suaugusių keleivių saugumo kategorijoje.

Naujajame „Prius“ montuojama patobulinta aktyvioji, pasyvioji ir pėsčiųjų saugumo įranga. Visuose „Prius“ modeliuose dabar montuojamas smūgį sugeriantis kėbulas, septynios oro saugos pagalvės ir aktyvieji galvos atlošai.

Elektroniniu būdu valdomą stabdžių sistemą (ECB) sudaro pagalbinė stabdymo (BA), traukos kontrolės (TRC) ir automobilio stabilumo kontrolės (VSC+) sistemos. Europoje ką tik pasirodžiusio naujojo „Prius“ nuo birželio mėnesio laukia 17 tūkst. pirkėjų. Automobilio kaina Lietuvoje – 91,5 tūkst. Lt.

1997 m. pasirodęs pirmosios kartos „Toyota Prius“ buvo pirmasis pasaulyje masinės gamybos hibridinis automobilis. Mažiau aplinką teršiančiu ir tyliau riedančiu „Prius“ šeimininkais tapo jau daugiau nei 1,2 mln. vairuotojų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Moteris įžeidžianti „Audi“ reklama sukėlė skandalą (68)

Moterų teisių gynėjams užkliuvo reklaminis klipas, kuriame moteris lyginama su naudotu automobiliu. Provokuojanti reklama buvo nufilmuota Vokietijos automobilių gamintojos „Audi“ padalinio Kinijoje užsakymu.

Gamintojai pristatys „Opel Insignia GSi“ (20)

Aštresnių linijų, tikslesnis ir efektyvesnis. Naujasis „Opel Insignia GSi“ sportinis sedanas skirtas tiems, kas ieško išskirtinumo, rašoma gamintojų pranešime žiniasklaidai. Dinamiška važiuoklė, visų varomųjų ratų sistema užtikrina gerą sukibimą su kelio danga, suteikia saugumą, ir malonumą vairuoti. Nauja 8 laipsnių automatinė transmisija gali būti valdoma svirtele ant vairo – kaip lenktyniniame automobilyje, todėl vairavimas gali tapti itin dinamiškas.

„Audi AG“ didina pardavimus: birželį pasiektas naujas rekordas

„Audi AG“ sėkmingai baigė pirmąjį 2017 m. pusmetį, padidinusi birželio mėnesio pardavimus visose savo didžiausiose rinkose: Vakarų Europoje, JAV ir Kinijoje. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, pastarąjį mėnesį „Audi“ visame pasaulyje pardavė apie 170 tūkst. 650 automobilių, taip viršydami rekordinius pernai metų birželio pardavimus vienu procentu.

„Harley-Davidson“ praranda klientus (11)

Senstantys klientai bei stipri konkurencija iš Europos ir Japonijos ir toliau kelia rūpesčių legendinei JAV motociklų gamintojai „Harley-Davidson“. Pirmąjį šių metų pusmetį pardavimai pasaulyje smuko beveik 6 proc., apyvarta - beveik 10 proc. iki 3,4 mlrd. dolerių (2,9 mlrd. eurų).

„Daimler“ remontuos 3 mln. keliuose važinėjančių dyzelinių automobilių (5)

Vokietijos automobilių gamintoja „Daimler“ paskelbė savo noru atšaukianti iš rinkos daugiau kaip 3 mln. dyzelinių automobilių. Savo pranešime įmonė vengia žodžio „atšaukimas“ ar jo sinonimų ir kalba apie „kompleksinį dyzeliniams varikliams skirtą planą“ bei automobilių „priežiūros operacijas“.
Facebook draugai