Naujos nutemptų automobilių saugojimo sąlygos papiktino verslininkus

 (38)
Generalinis policijos komisaras Vizgirdas Telyčėnas savo įsakymu pakeitė sąlygas girtų vairuotojų ar iš avarijos vietos automobilius nutempiančioms įmonėms. Tačiau automobilių saugojimo aikšteles turintiems ir su šalies policijos komisariatais sutartis sudariusiems verslininkams nauji reikalavimai atrodo sunkiai įgyvendinami, rašo „Lietuvos rytas“.
© DELFI

Tarp nuo kitų metų pradžios įsigaliosiančių naujų sąlygų numatyta, kad tokiu verslu užsiimančios įmonės turės apsidrausti civilinę atsakomybę vieno milijono litų suma, taip pat nurodoma įsigyti tokius automobilvežius, kurie galėtų į saugojimo aikštelę nuvilkti ne tik lengvąjį automobilį, bet ir autobusą ar krovininį vilkiką. Be to, verslininkai juokauja, kad turės atlikti ir ugniagesių darbą, t.y. po eismo įvykio sutvarkyti nelaimės vietą.

„Jei ši tvarka nepasikeis, mes turėsime pasitraukti iš šio verslo. Jame išsilaikyti nebus jokių galimybių. Įgyvendinti šias policijos iškeltas sąlygas reikėtų didelių investicijų“, – dienraščiui tvirtino Kauno įmonės „Indra“ vadovė Laima Zajankauskienė.

Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos administracinės veiklos skyriaus atstovas Dainius Šalomskas tikino, kad naujos sąlygos su verslininkais dar bus derinamos.

„Lietuvos rytas“ rašo, kad jeigu smulkesnės įmonės nepajėgs prisitaikyti prie naujų policijos sąlygų, jų vietą rinkoje užims didžiosios įvairias transporto paslaugas teikiančios įmonės, kurios girtų vairuotojų ar po avarijų sugadintus automobilius gabentų į didžiųjų miestų arba apskričių centrų saugojimo aikšteles, todėl automobilio savininkui tai kainuotų gerokai brangiau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai