Naujieji „Saab“ šeimininkai apkarpys atstovybių skaičių

 (12)
Švedijos automobilių gamintoją „Saab“ jau greitai turinti perimti „Koenigsegg“ kompanija pasiruošusi sumažinti šios markės atstovybių skaičių, rašo „Autonews“.
© A.Didžgalvio nuotr.

Kol kas „Saab“ valdantis „General Motors“ pranešė, kad „Koenigsegg“ iš 218 šiuo metu JAV veikiančių atstovybių ruošiasi uždaryti 81. Taip pat paaiškėjo, kad „Koenigsegg“ JAV įkūrė naują organizaciją „Saab Cars North America Inc.“, kuri rūpinsis švedų markės automobilių pardavimais.

Skelbiama, kad „Koenigsegg“ jau pasirinko, kurie 137 atstovai ir toliau dirbs JAV. Renkantis buvo atsižvelgta į atstovybių vietas bei jų pardavimų rezultatus.

„Koenigsegg“ nėra vienintelis gamintojas, šiomis dienomis nusprendęs tokiu būdu mažinti išlaidas. Neseniai ir „Toyota“ paskelbė, kad planuoja uždaryti net 300 šios markės atstovybių Japonijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (18)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai