Naujasis „VW Golf Plus BlueMotion“ – dar taupesnis

 (38)
Vokietijos automobilių gamintojas „Volkswagen“ paskelbė apie „Golf Plus“ modelio „BlueMotion“ versijos atnaujinimą.
Volkswagen Golf Plus Bluemotion
© Gamintojo nuotr.

Pagrindinė naujiena – ankstesnis 1,9 l TDI variklis bus pakeistas 1,6 l TDI agregatu, kuris išvystys 103 AG. Taip pat atnaujintame modelyje bus įdiegtos kuro ekonomiją gerinančios naujovės: „Start/Stop“ sistema, perkurta pavarų dėžė, regeneraciniai stabdžiai, automobiliui pritaikytos lėčiau susidėvinčios padangos.

Gamintojai skelbia, kad naujojo „Golf Plus BlueMotion“ kuro sąnaudos bus 4,3 l/100 km., o CO2 emisija – 114 g/km. Šie rodikliai apie 10 proc. geresni nei pirmtako.

Kaip ir įprasta „Golf Plus“ modeliams, automobilis turės dviejų lygių įrangą – S ir SE. Pirmuoju variantu pirkėjai gaus keturratį su ABS, ESP sistemomis, šešiomis oro pagalvėmis, oro kondicionieriumi, o užsisakius SE įrangą, papildomai bus sumontuota „kruizo“ kontrolė, lieti ratlankiai, parkavimosi pagalbos sistema.

Automobilis rinkoje pasirodys spalį, o Didžioje Britanijoje su S įranga kainuos nuo 17,5 tūkst. svarų sterlingų (apie 70 tūkst. Lt), o su SE – nuo 18,9 tūkst. svarų sterlingų (apie 75,6 tūkst. Lt).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.

BMW neigia dalyvavęs karteliniame susitarime (1)

Vokietijos automobilių gamintoja „Bayerische Motoren Werke AG“ (BMW) kategoriškai neigia pranešimus žiniasklaidoje dėl savo tariamo dalyvavimo karteliniame automobilių gamintojų susitarime.

Kas 9-as į šalį įvežamas automobilis turės būti sunaikintas (31)

Nuo šių metų liepos 3 d. Lietuvos muitinei patikrinus apie 1,3 tūkst. naudotų automobilių, iš jų, pirminiais duomenimis, 149 – arba 11 proc. – pripažinti atliekomis. Tai reiškia, kad pastarieji į Lietuvą importuoti automobiliai turi būti sunaikinti arba sutvarkyti kaip atliekos.

Amerikietiškų automobilių importuotojai šaukia SOS: mūsų verslas žlugdomas (384)

Daužtų automobilių, atgabentų iš JAV, remontu užsiimantys verslininkai šaukia SOS. Liepą daugelis tokių automobilių pradėti vertinti kaip atliekos ir jų nebegalima išvežti iš uosto. Taip esą žlugdomas jų verslas.

„Ford“ samdo uostymo ekspertus, kad įtiktų naujų automobilių kvapo nemėgstantiems kinams (4)

Vakarų Kinijoje esančioje laboratorijoje, kurioje pristatyta stiklinių buteliukų, stovi įvairiausi prietaisai, kompanija „Ford Motor“ pasitelkė dar vieną būdą pritraukti daugiau pirkėjų – uoslę.
Facebook draugai