Naujasis „Lexus LF-A“ kainuos 1,3 mln. Lt

 (41)
Tokijo automobilių parodoje pristatytas naujasis „Lexus LF-A“ modelis. Pranešime spaudai skelbiama, kad bus pagaminta tik 500 tokių automobilių, kurie kainuos nuo 368 tūkst. eurų (apie 1,3 mln. Lt).
Lexus LF-A
© Gamintojo nuotr.

„Lexus LF-A“ yra varomas 4,8 l, V10 varikliu, kuris išvysto 552 AG (esant 9 000 aps./min.) ir 480 Nm sukimo momentą (esant 6 800 aps./min.). Automobilis nuo 0 iki 100 km/val. šauna per 3,7 sek. ir gali pasiekti 325 km/val. maksimalų greitį.

Gamintojų teigimu, variklis buvo kuriamas bendradarbiaujant su „Yamahos“, „Toyotos“ ir kitais japonų inžinieriais. Automobilis bus komplektuojamas su 6 laipsnių sekvencine pavarų dėže.

1480 kg sveriančio LF-A kėbulas pagamintas iš lengvasvorių medžiagų. Aerodiniaminio pasipriešinimo koeficientas yra 0.31.

„Lexus LF-A“ superautomobilio pradžia siekia dar 2000 m., kai buvo paruoštas R&D projektas. 2005 m. Detroito automobilių parodoje buvo pristatytas pirmasis LF-A prototipas, o pernai ir šiemet šis modelis buvo išbandomas Niurburgringo trasoje Vokietijoje.

„Lexus LF-A“ yra tikras superautomobilis. Jį sukūrėme turėdami vieną tikslą – perteikti neprilygstamą vairavimo patirtį. Per pastarąjį dešimtmetį darėme viską, kad šią užduotį įgyvendintume ir tikiu, kad išspaudėme geriausią kokį galėjome rezultatą“, – teigė vyriausiasis „Lexus“ inžinierius Haruhiko Tanahashi.

Gamintojų teigimu, „Lexus LF-A“ konkuruos su tokiais modeliais kaip „Ferrari F430 Scuderia“, „Pagani Zonda“ ir „Lamborghini“ automobiliais „Gallardo LP550-2“ bei „Murcielago SV“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (4)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.
Facebook draugai