Nauja interneto svetainė padės išsirinkti padangas žiemai

 (11)
Padangų gamintoja „Goodyear“ sukūrė interneto svetainę, kurioje galima sužinoti patarimų, kaip laiku pasiruošti žiemai ir kaip saugiai vairuoti šiuo metų laiku. Svetainėje taip pat yra žieminių padangų parinkimo įrankis. Atsižvelgiant į gyvenamąją vietą ir kelionių automobiliu maršrutus, vairuotojams pateikiami patarimai, kaip apdairiau elgtis kelyje, važiuoti taupiai ir tausojant aplinką, rašoma pranešime spaudai.
© Corbis

Prasidedantis žiemos sezonas vairuotojams – iššūkių laikotarpis, nes vienos kelionės metu jie gali susidurti su skirtingomis ir pavojingomis kelio ir oro sąlygomis. Tinkamai pasiruošus vairuoti žiemą galima ir nepatiriant įtampos ar pavojaus.

Tyrimai rodo, kad 57 proc. vartotojų informacijos ieško internete. Tuo tarpu internete patalpinta informacija apie saugumą keliuose žiemą iki šiol buvo padrika ir nepritaikyta konkrečioms problemoms, su kuriomis galima susidurti Lietuvos keliuose.

Padangų gamintoja „Goodyear“ pristato interneto svetainę, kurioje surinkta ir aiškiai pateikiama visa svarbiausia informacija apie vairavimą žiemą – www.samoningasvairuotojas.lt. Pasitelkiant svetainę siekiama informuoti Lietuvos vairuotojus, kaip saugiau vairuoti žiemą.

Interneto svetainėje akcentuojami keli svarbūs ir kai kam galbūt netikėti tinkamo pasirengimo žiemai patarimai. Pavyzdžiui, žiemą sureguliavus oro slėgį padangose jų rida gali padidėti 15 tūkst. km, o degalų sąnaudos – sumažėti.

Taip pat svarbu laiku pakeisti padangas: automobilio, pasiekusio 50 km/val. greitį, stabdymo atstumas ant sniego su žieminėmis padangomis yra 43 m trumpesnis, o važiuojant apsnigtu paviršiumi žieminėmis padangomis tikimybė, kad išlaikysite automobilio kontrolę, yra 500 proc. didesnė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Avis Budget“ bendradarbiaus su „Waymo“ vystant autonominius automobilius

JAV automobilių nuomos milžinė „Avis Budget“ pirmadienį pranešė bendradarbiausianti su „Google“ kontroliuojančios bendrovės „Alphabet“ antrine autonominių automobilių kūrimo įmone „Waymo“ išbandant autonominius automobilius Arizonos keliuose.

Atskleidžiama vis daugiau informacijos apie naująjį „Audi A8“

Nuo šiol naujasis „Audi A8“ bus itin įvairiapusis – važiuojant keleiviams siūlomas aukščiausios klasės komfortas, o azartiški vairuotojai gali mėgautis sportiškomis automobilio savybėmis. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, toks platus automobilio charakteristikos diapazonas tapo įmanomas sumontavus naują aktyvią pakabą. Jos pagrindinis maitinimo šaltinis yra 48 voltų elektros sistema, kuri tam naudojama pirmą kartą.

Pristatytas naujos kartos „BMW X3“ (6)

Pirmadienio pavakarę (Lietuvos laiku) tiesiogiai iš JAV, Pietų Karolinoje įsikūrusios Spartanburgo gamyklos, buvo pristatyta jau trečioji „BMW X3“ modelio karta. Pirmadienį didžiausioje BMW gamykloje pasaulyje pristatytas visureigis X3 – sėkmingiausias savo segmente, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (8)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (45)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.
Facebook draugai