„Mini“ pradėjo elektromobilių bandymus

 (6)
Didžiojoje Britanijoje konkurso būdu buvo atrinkta 20 vairuotojų, kurie pusę metų naudosis elektra varomais „Mini E“. Laikinieji elektromobilių šeimininkai kas mėnesį mokės 330 svarų sterlingų (apie 1225 Lt) nuomos mokestį ir turės nuvažiuoti mažiausiai 480 km, skelbia „The Daily Telegraph“.
Mini E
© Gamintojo nuotr.

Kiekviename iš 20 elektromobilių įmontuota įranga, fiksuojanti naudojimosi duomenis, pavyzdžiui baterijų įkrovimo reguliarumą ir kt.

Gamintojų teigimu, per 4,5 val. pilnai įkrautos baterijos leis nužiuoti 160-240 km. Didžiojoje Britanijoje, priklausomai nuo paros laiko, baterijų įkrovimas kainuos 1,5-4 svarų sterlingus (5,6-14,8 Lt). Tai reiškia, kad optimistiškiausiu variantu 240 km galima nuvažiuoti už 5,6 Lt.

„Mini“ elektromobilis nuo 0 iki 100 km/val. gali įsibėgėti per 8,5 sek.

„Mini E“ projektas yra dalis šios markės gamintojo BMW programos „Project I“, kurios tikslas – vystyti kuo mažiau aplinką teršiančius miesto automobilius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai