„Mini“ patvirtino, kad gamins du naujus modelius

 (6)
Du kol kas koncepciniais laikomi „Mini“ modeliai bus gaminami netoli Oxfordo (Anglija) esančioje gamykloje. Tą patvirtino BMW koncerno, kuriam priklauso „Mini“ markė, vadovai, skelbia „Financial Times“.
MINI kupė koncepcija
© Gamintojo nuotr.

BMW vadovas Norbertas Reithoferis dienraščiui teigė, kad minėtoje gamykloje nuo konvejerių nuriedės apie 200-220 tūkst. automobilių per metus. Be to, sprendimas netoli Oxfordo gaminti naujus „Mini“ modelius turėtų pritraukti investicijų ir sukurti apie 1 tūkst. naujų darbo vietų.

Kol kas oficialiai žinomas tik vienas iš būsimų dviejų naujų „Mini“ modelių. „Mini Coupe“ Frankfurto automobilių parodoje dar turės „koncepcinio“ statusą, tačiau maždaug po trejų metų jis atsidurs rinkoje. Manoma, kad kitas naujas šios markės modelis bus „Mini Roadster“, kurį gamintojai pristatys Frankfurte.

Netoli Oxfordo esančioje gamykloje dirba apie 3,5 tūkst. darbuotojų, o ji yra viena didžiausių Didžiojoje Britanijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.

BMW neigia dalyvavęs karteliniame susitarime (1)

Vokietijos automobilių gamintoja „Bayerische Motoren Werke AG“ (BMW) kategoriškai neigia pranešimus žiniasklaidoje dėl savo tariamo dalyvavimo karteliniame automobilių gamintojų susitarime.

Kas 9-as į šalį įvežamas automobilis turės būti sunaikintas (31)

Nuo šių metų liepos 3 d. Lietuvos muitinei patikrinus apie 1,3 tūkst. naudotų automobilių, iš jų, pirminiais duomenimis, 149 – arba 11 proc. – pripažinti atliekomis. Tai reiškia, kad pastarieji į Lietuvą importuoti automobiliai turi būti sunaikinti arba sutvarkyti kaip atliekos.

Amerikietiškų automobilių importuotojai šaukia SOS: mūsų verslas žlugdomas (384)

Daužtų automobilių, atgabentų iš JAV, remontu užsiimantys verslininkai šaukia SOS. Liepą daugelis tokių automobilių pradėti vertinti kaip atliekos ir jų nebegalima išvežti iš uosto. Taip esą žlugdomas jų verslas.

„Ford“ samdo uostymo ekspertus, kad įtiktų naujų automobilių kvapo nemėgstantiems kinams (4)

Vakarų Kinijoje esančioje laboratorijoje, kurioje pristatyta stiklinių buteliukų, stovi įvairiausi prietaisai, kompanija „Ford Motor“ pasitelkė dar vieną būdą pritraukti daugiau pirkėjų – uoslę.
Facebook draugai