Lietuvoje – naujasis „Land Rover Discovery 4“

 (19)
„Inchcape Motors“ pateikė solidžią naujieną „Land Rover“ gerbėjams Lietuvoje. Bendrovės atstovybėje „Vilniaus Vista“ pristatomas naujasis „Discovery 4“ – ketvirtos kartos „Land Rover“ pasididžiavimas, siūlantis naujus variklius, pagerintą dinamiką ir naują dizainą, rašoma pranešime spaudai.
Land Rover Discovery 4
© Gamintojo nuotr.

Naujas „Land Rover“ TDV6 3.0 l turbodyzelinis variklis sudegina 9 proc. mažiau degalų bei turi 10 proc. mažesnę CO2 emisiją, tačiau yra 29 proc. galingesnis nei buvęs 2.7 l variklis. Sukimo momentas padidintas iki 600 Nm, o tai kol kas didžiausią sukimo momentą turintis 6 cilindrų dyzelinis variklis, montuojamas į lengvuosius automobilius pasaulyje.

Populiarusis TDV6 2.7 l variklis taip pat patobulintas, turintis aukšto spaudimo „common rail“ tiesioginio įpurškimo sistemą, kuri naudoja kintamos geometrijos turbiną. „Land Rover“ variklis pasiekia 190 AG galią ir didelį 440 Nm sukimo momentą. Presuoto grafito plieno blokas yra lengvesnis, ilgalaikiškesnis ir standesnis nei įprasto ketaus.

Naujame „Discovery 4“ interjere glotnūs, grakštūs paviršiai dera su aiškiai išdėstytais prietaisais bei žymiai patogesniu jų valdymu. Viduje vyrauja daug minkštesni, „Premium“ klasės interjero bruožai, tačiau „Discovery“ dvasia aiškiai juntama ir atpažįstama.

Nauja prietaisų konsolė pasisukusi į vairuotoją, taip užtikrinant geresnį matomumą ir prietaisų pasiekiamumą. Konsolė daugiau panašesnė į tokią, kaip „Range Rover Sport“, nei į ankstesnio „Discovery 3“. Kelio dangos bei sąlygų kontrolės sistema Terrain ResponseTM dabar įtaisyta daug patogesnėje vietoje centrinėje konsolėje, todėl atsiranda patogesnė vieta puodelių laikikliui. Visos versijos taip pat turi naują šildomą vairą su patobulintais informacinio ekrano, garso ir „Cruise Control“ nuolatinio greičio palaikymo sistemų valdymo mygtukais.

Gerai žinomas išorės dizainas taip pat pasikeitęs: labiausiai atnaujinta priekinė dalis, kur naudojami daug aptakesni paviršiai, įskaitant pagerintą aerodinaminį bamperį. Sportiškesni žibintai su LED technologijomis priekyje ir gale atskleidžia naują visureigio charakterį. Rafinuoti priekiniai žibintai taip pat galimi su „High Beam Assist“ funkcija, kuri automatiškai įjungia ar išjungia papildomą šviesos srautą priklausomai nuo sąlygų.

„Land Rover“ inžinieriai pakeitė važiavimo įprasta kelio danga valdomumą ir netgi pagerino kone legenda tapusias ankstesniojo „Discovery“ bekelės įveikimo savybes. Ryškūs pakeitimai apima naujus pakabos komponentus, atnaujintą vairo sistemą, didesnius stabdžius, pagerintą traukos kontrolės sistemą bei sustiprintą daugybę apdovanojimų pelniusią „Terrain ResponseTM“ sistemą, kuri padeda optimizuoti automobilio elgesį beveik visose važiavimo normaliu keliu ir bekele situacijose.

Minkšto biraus smėlio danga reikalauja daugiausiai galios, todėl dabar siūloma smėlio įveikimo kontrolės sistema („Sand Launch Control“), padedanti žymiai lengviau išvažiuoti. Nauji, nuo greičio priklausomi ratų jutikliai traukos kontrolei reguliuoti leidžia tik labai ribotą ratų prasisukimą, taip atlikdami ratų „užsikasimo gilyn“ į smėlį prevenciją.

„Land Rover Discovery 4“ – tai ankstesnės kartos modelio geriausių ir išbandytų savybių patobulinimai ir atnaujinimai, dar labiau padidinant visiems gerai žinomą universalumą. Visureigis gali vežti didelius krovinius erdviame salone, įveikti kalnus, maloniai skrieti greitkeliu, tempti iki 3,5 t svorio priekabas ar patogiai talpinti 7 keleivius. Nežinau kito tokio universalaus automobilio“, – sakė „Land Rover“ vykdantysis direktorius Philas Pophamas.

„Vilniaus Vista“ salone „Discovery 4“ kaina prasideda nuo 150 tūkst. Lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (12)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai