Lietuvoje kasmet parduodama iki 500 užsienyje pavogtų automobilių

 (20)
Nė vienas vairuotojas, legaliai įsigijęs ir oficialiai įregistravęs naudotą automobilį, negali būti tikras, kad transporto priemonė nėra vogta. Lietuvoje kasmet atrandama iki pusės tūkstančio užsienyje pavogtų ir mūsų šalyje parduotų mašinų, rašo dienraštis Lietuvos rytas.
Automobiliai
© Corbis

"Lietuvoje per metus atrandama 400-500 užsienyje suklastotais dokumentais į mūsų šalį atvežtų ir jau parduotų mašinų. Tai - beveik po du automobilius kiekvieną darbo dieną. Žmogui, perkančiam mašiną, pačiam nustatyti, ar ji nevogta, nėra jokių galimybių", - teigė Interpolo Lietuvos nacionalinio skyriaus viršininkas Saulius Puidokas.

Pareigūnas įsitikinęs, kad niekas negali suteikti šimto procentų garantijų, jog įsigyjate nevogtą mašiną ir vėliau dėl jos nekils problemų.

Dauguma tokių automobilių - apynaujai prabangūs modeliai, kainuojantys per 100 tūkst. litų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.

BMW neigia dalyvavęs karteliniame susitarime (1)

Vokietijos automobilių gamintoja „Bayerische Motoren Werke AG“ (BMW) kategoriškai neigia pranešimus žiniasklaidoje dėl savo tariamo dalyvavimo karteliniame automobilių gamintojų susitarime.

Kas 9-as į šalį įvežamas automobilis turės būti sunaikintas (31)

Nuo šių metų liepos 3 d. Lietuvos muitinei patikrinus apie 1,3 tūkst. naudotų automobilių, iš jų, pirminiais duomenimis, 149 – arba 11 proc. – pripažinti atliekomis. Tai reiškia, kad pastarieji į Lietuvą importuoti automobiliai turi būti sunaikinti arba sutvarkyti kaip atliekos.

Amerikietiškų automobilių importuotojai šaukia SOS: mūsų verslas žlugdomas (384)

Daužtų automobilių, atgabentų iš JAV, remontu užsiimantys verslininkai šaukia SOS. Liepą daugelis tokių automobilių pradėti vertinti kaip atliekos ir jų nebegalima išvežti iš uosto. Taip esą žlugdomas jų verslas.

„Ford“ samdo uostymo ekspertus, kad įtiktų naujų automobilių kvapo nemėgstantiems kinams (4)

Vakarų Kinijoje esančioje laboratorijoje, kurioje pristatyta stiklinių buteliukų, stovi įvairiausi prietaisai, kompanija „Ford Motor“ pasitelkė dar vieną būdą pritraukti daugiau pirkėjų – uoslę.
Facebook draugai