Legendinis „Trabant“ atgimė Frankfurte

 (18)
Kadaise pašiepiamai Rytų Vokietijos pramonės simboliu vadintas „Trabant“ automobiliukas Frankfurto automobilių parodoje atgimė kaip koncepcinis elektromobilis. Žadama, kad modelis rinką pasieks 2012 m.
Trabant nT koncepcija. worldcarfans.com nuotr.

Naujasis „Trabant nT“ bus varomas elektriniu motoru, kuris išvystys 47 kw/64 AG, ir galės pasiekti maksimalų 130 km/val. greitį. Per 8 valandas pilnai įkrovus automobilio baterijas, bus galima nuvažiuoti 160 km.

Senojo „Trabant“ gamyba buvo sustabdyta prieš 18 m. Nuo 1957 m. iki 1991 m. socialistinėje Rytų Vokietijoje iš viso buvo pagaminta apie 3 mln. tokių automobiliukų. Iki šiandien Vokietijos keliais vis dar rieda apie 50 tūkst. senųjų „Trabant“ modelių.

Prie naujojo „Trabi“ gamybos daugiausiai prisidėjo „Herpa“ ir „IndiKar“ bendrovės iš Vokietijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Kolumbijoje prieš popiežiaus vizitą pristatytas papamobilis „Chevrolet“

„General Motors“ leido visuomenei iš anksto susipažinti su naujuoju papamobiliu, artėjant Šventojo Tėvo vizitui į Kolumbiją, pagamintu specialiai popiežiui Pranciškui. Šis papamobilis nuo savo pirmtakų skiriasi tuo, kad popiežiui skirta sėdynė bus visiškai automatizuota ir galės apsisukti 360 laipsnių.

Leipcige pradėta naujojo „Porsche Panamera“ universalo gamyba (2)

„Porsche“ gamykloje Leipcige sėkmingai startavo serijinė „Panamera Sport Turismo“ gamyba. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, pirmieji klientų automobiliai, įveikę visas gamybos grandinės dalis, jau pradėjo riedėti nuo surinkimo linijų.

„Volkswagen“ purtosi kaltinimų karteliniu susitarimu

Vokietijos automobilių gamintoja „Volkswagen“ (VW) purtosi kaltinimų, esą ji kartu su kitomis Vokietijos automobilių gamybos milžinėmis pažeidė Europos Sąjungos kartelines taisykles, informuoja BBC.

D. Britanija nuo 2040 metų uždraus prekybą naujais benzininiais ir dyzeliniais automobiliais (27)

Didžioji Britanija nuo 2040 metų uždraus prekybą naujais dyzeliniais ir benzininiais keleiviniais automobiliais ir autofurgonais, kad sumažintų oro taršą, tačiau aplinkosaugos grupės teigia, jog to nepakanka.

„Hyundai Motor“ pranešė apie smukusį ketvirtinį pelną

Pietų Korėjos korporacija „Hyundai Motor“ pranešė apie žemiausią ketvirtinį grynąjį pelną per penkerius metus ir perspėjo, kad antrasis 2017 metų pusmetis bus sudėtingas, nes politinė įtampa smogė pardavimams Kinijoje, o paklausa Jungtinėse Valstijose išlieka vangi, informuoja „Reuters“.
Facebook draugai