Keramikiniu stiliumi dekoruotas „Ferrari“ parduotas už 4,1 mln. Lt

 (14)
Pekine sportinių automobilių gamintojo „Ferrari“ pristatas specialus Kinijos rinkai skirtas „599 GTB Fiorano China Limited Edition“ aukcione parduotas už 1,2 mln. eurų (4,1 mln. Lt), rašo „Autocar“.
Ferrari 599 GTB Fiorano China Limited Edition
© Gamintojo nuotr.

Vienetinio automobilio kėbulas yra išpuoštas rankų darbo piešiniu, primenančiu suskilusį keramikinį Songų dinastijos indą. Išskirtinį „Ferrari“ modelį įsigijo nežinomas pirkėjas iš Šanchajaus.

Aukcione surinkti pinigai bus skirti Tsinghua universiteto automobilių inžinerijos studentams, norintiems studijuoti Milano universitete Italijoje.

Keramikiniu stiliumi dekoruotas automobilis yra iš Kinijos rinkai skirtos „Ferrari 599 GTB Fiorano China Limited Edition“ kolekcijos, kitos mašinos yra raudonos arba sidabro spalvos.

Automobiliai skirti paminėti 5 metų „Ferrari“ veiklos Kinijos rinkoje sukaktį. Pasak „Ferrari“ atstovų, per ateinančius penkis metus Kinija turėtų tapti viena iš penkių svarbiausių „Ferrari“ rinkų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai