„Jaguarai“ gali būti gaminami ir Kinijoje

 (7)
„Tata Motors“ priklausantys „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilių gamintojai gali perkelti gamybą į Rusiją, Kiniją ir Braziliją, skelbia portalas „Autocar“.
© Corbis

Šiuo žingsniu „Jaguar-Land Rover“ bendrovė ketina padidinti gamybą iki 300 tūkst. automobilių per metus. Be to, gaminant mašinas Kinijoje, šioje šalyje nebereiktų mokėti importo mokesčių, o tai šiuo metu stipriai apkarpo iš pardavimų gaunamas pajamas.

„Prieš porą savaičių paskelbiau apie naują kompanijos verslo planą. Jame numatyta per artimiausius 5-10 metų investuoti milijardus svarų sterlingų. Esu tikras, kad tai bus viena didžiausių investicijų Didžiosios Britanijos istorijoje. Turėsime gaminti automobilius ir užsienyje. Tokiose šalyse kaip Kinija nėra kitos išeities, nes susiduriame su mokesčiais, didesniais už automobilių kainą“, – sakė „Jaguar-Land Rover“ vadovas Davidas Smithas.

Rugsėjo pabaigoje skelbta, kad iki 2014 m. Anglijoje bus sujungtos dvi iš trijų „Jaguar-Land Rover“ gamyklos.

„Naujasis verslo planas nereiškia, kad atsisakysime gamybos Didžiojoje Britanijoje. Tik sakome, kad papildomos investicijos į augančias Brazilijos, Indijos, Kinijos ir Rusijos rinkas turi stiprinti mūsų verslą“, – teigė D.Smithas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Pristatytas naujos kartos „BMW X3“ (3)

Pirmadienio pavakarę (Lietuvos laiku) tiesiogiai iš JAV, Pietų Karolinoje įsikūrusios Spartanburgo gamyklos, buvo pristatyta jau trečioji „BMW X3“ modelio karta. Pirmadienį didžiausioje BMW gamykloje pasaulyje pristatytas visureigis X3 – sėkmingiausias savo segmente, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (8)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.
Facebook draugai