Italai kelių ereliams nutarė atleisti kai kurias nuodėmes

 (7)
Romoje jau netrukus prasidės neįtikėtina susitaikymo akcija: miesto valdžia nebekibs nedrausmingiems vairuotojams į atlapus. Labiausiai šia susitaikymo akcija džiaugiasi piktybiški eismo taisyklių pažeidėjai - jiems nebereikės mokėti delspinigių, rašo „Lietuvos rytas“.
© Corbis

Romos savivaldybė nusprendė, kad tiems, kurie ketverius ar daugiau metų baudos kvitą laikė stalčiuje, bus nubraukti visi antstolių priskaičiuoti delspinigiai ir tereikės sumokėti baudą.

Nedrausmingi Romos vairuotojai iki 2005 m. už įvairius eismo pažeidimus „užsidirbo“ baudų už 5 mln. eurų (17,25 mln. litų). Priskaičiavus delspinigius, ši suma išaugtų tris kartus – iki 15 milijonų eurų (51,75 mln. litų).

Romos biurokratų širdys suminkštėjo todėl, kad beveik pusė milijono sostinės vairuotojų iki šiol nėra sumokėję nė euro už įvairius eismo pažeidimus, įvykdytus per pastaruosius 10 metų. Prieš tokią armiją užuomaršų bejėgiai net keli tūkstančiai antstolių.

„Lietuvos rytas“ rašo, kad Lietuvos policijos departamento duomenimis, per septynis šių metų mėnesius pareigūnai už kelių eismo taisyklių pažeidimus paskyrė 24,5 mln. litų baudų, tačiau iš jų sumokėta arba išieškota vos 15 mln. litų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Pristatytas naujos kartos „BMW X3“ (3)

Pirmadienio pavakarę (Lietuvos laiku) tiesiogiai iš JAV, Pietų Karolinoje įsikūrusios Spartanburgo gamyklos, buvo pristatyta jau trečioji „BMW X3“ modelio karta. Pirmadienį didžiausioje BMW gamykloje pasaulyje pristatytas visureigis X3 – sėkmingiausias savo segmente, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (8)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.
Facebook draugai