Iš Latvijos išvežti automobiliai vėliau parduodami itin pigiai

 (21)
Latvijoje pastaruoju metu už skolas iš nemokių klientų atimti automobiliai dideliais kiekiais eksportuojami į Skandinaviją ir kitas Europos šalis, skelbia portalas „Dienas Bizness“.
© A.Didžgalvio nuotr.

Latvijos naudotų automobilių pardavėjų asociacijos prezidento Ugiso Vitolso teigimu, daugiausiai išvežamų automobilių buvo įregistruoti prieš metus ar du, o eksportavus dėvėtas mašinas į kitas rinkas, jos parduodamos ne rinkos, o dempingo kainomis.

Jis sako, kad iš Latvijos į Skandinavijos šalis eksportuojamus automobilius dempingo kainomis įprastai perka įvairios įmonės, susijusios su bankais.

„Automobiliai daugiausiai eksportuojami į Skandinaviją, kur atitenka bankų įmonėms. Į kitas Europos šalis išvežama mažiau mašinų“, – teigė U.Vitolsas.

Statistika rodo, kad iki rugsėjo mėnesio Latvijoje buvo registruota 929 259 lengvųjų automobilių, t.y. 0,4 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai