„Hyundai“ Europos rinkoje keis ir „Sonatos“ modelio pavadinimą

 (15)
Pietų Korėjos automobilių gamintojui „Hyundai“ nepavyko paslaptyje išsaugoti naujos „Sonata“ modelio kartos nuotraukų – jos buvo paviešintos viename iš Korėjos internetinių forumų, rašoma portale „Autocar“.
Hyundai Sonata/i40. worldcarfans.com nuotr.

Teigiama, kad Europos rinkoje „Hyundai“ šį modelį pakrikštys ne „Sonatos“, o i40 pavadinimu. Oficialus automobilio pristatymas numatytas rugsėjo 10 d.

„Tikimės, kad šis automobilis bus tarp pirmaujančių savo klasėje pagal CO2 emisiją, valdymą, važiavimą ir t.t., bet svarbiausia yra tai, kad modelis išsiskirs savo išvaizda, kuri tikrai pritrauks pirkėjų“, – „Autocar“ cituoja neatskleidžiamą šaltinį „Hyundai“ bendrovėje.

Manoma, kad Europos rinkoje modelis pasirodys 2010 m. Iš pradžių pirkėjams bus pasiūlytas universalo kėbulo tipo automobilis, o vėliau bus galima rinktis ir iš sedano bei hečbeko.

Praėjusį mėnesį paskelbta, kad Europos rinkoje atnaujintas „Hyundai Tucson“ modelis vadinsis i35.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Hyundai Motor“ pranešė apie smukusį ketvirtinį pelną

Pietų Korėjos korporacija „Hyundai Motor“ pranešė apie žemiausią ketvirtinį grynąjį pelną per penkerius metus ir perspėjo, kad antrasis 2017 metų pusmetis bus sudėtingas, nes politinė įtampa smogė pardavimams Kinijoje, o paklausa Jungtinėse Valstijose išlieka vangi, informuoja „Reuters“.

„Volkswagen“ ir „Daimler“ stebėtojų tarybos sušauks neeilinius posėdžius po kaltinimų karteliniu susitarimu

Dviejų didžiųjų Vokietijos automobilių gamintojų „Volkswagen“ ir „Daimler“ stebėtojų tarybos sušauks neeilinius posėdžius po to, kai buvo apkaltintos pažeidus Europos Sąjungos kartelines taisykles, informuoja BBC.

„Toyota“ ruošiasi solidžiam šuoliui į elektromobilių rinką (12)

„Toyota“ kuria elektromobilį su nauja baterija, kuri žymiai pailgintų važiavimo nuotolį ir sutrumpintų įkrovimo laiką. Kaip rašo japonų laikraštis „Chunichi Shimbun“, norima pradėti pardavinėti tokius elektromobilius nuo 2022 m., informuoja autonews.com.

D. Britanija veržiasi tapti pasaulio lydere elektromobilių baterijų srityje (3)

Didžiosios Britanijos vyriausybė per ketverius metus investuos 246 milijonus svarų (275 milijonus eurų) į elektriniams automobiliams skirtų baterijų technologiją, mat siekia šiame sektoriuje tapti pasauline lydere, rašo autocar.co.uk.

„General Motors“ pelnas krito pardavus „Opel“ (3)

Detroite įsikūrusi automobilių bendrovė „General Motors“ (GM) paskelbė, kad šių metų antrojo ketvirčio grynasis pelnas krito 58 proc. dėl nuostolių, patirtų pardavus padalinį Europoje, ir vienkartinių išlaidų, susijusių su bendrovės pasitraukimu iš kai kurių Azijos rinkų, informuoja „MarketWatch“.
Facebook draugai