Horizonte – simboliniai atsigavimo ženklai

 (2)
Po rekordinio 14 mėnesių smukimo Europoje matomas naujų automobilių pardavimo kilimas, tiesa, kol kas tik simbolinis, rašo „Lietuvos žinios“.
© Corbis

Rugpjūčio mėnesį naujų automobilių pardavimas Europoje išaugo 3 proc. Ši rinka simboliškai atsigavo dėl finansiškai stimuliuojamų Vokietijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos ir Italijos rinkų.

Paskutinį vasaros mėnesį Europoje įregistruota kiek daugiau nei 829 tūkst. naujų mašinų. Tiesa, augimas rugpjūtį fiksuotas tik Vakarų Europos valstybėse, o naujųjų Europos Sąjungos narių rinka vis dar traukėsi – pardavimas čia mažėjo 35,2 proc.

Didžiausias atsigavimas pastebėtas Vokietijoje, kur rugpjūtį pavyko parduoti 28,4 proc. daugiau naujų automobilių, o labiausiai naujų automobilių pardavimas traukėsi Rumunijoje ir Vengrijoje – atitinkamai 71,9 ir 68,4 proc.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai