„Honda“ keičia aplinkos neteršiančių mašinų vystymo strategiją

 (7)
„Honda Motor“ vadovas Takanobu Ito patvirtino, kad jo kompanija keičia aplinkos neteršiančių transporto priemonių vystymo strategiją. Skelbiama, kad antras pagal dydį japonų automobilių gamintojas ruošiasi pristatyti elektromobilius JAV, Europos ir Japonijos rinkose, skelbia portalas „Autonews.com“.
© Corbis

Anksčiau „Honda“ buvo aktyvi vandenilio technologijų šalininkė ir teigė, kad elektra įkraunamos mašinos nuvažiuoja per trumpą atstumą ir naudoja per brangias baterijas.

Tačiau dabar „Hondos“ atstovai kalba kitaip. Jų teigimu, lėta vandeniliu varomų automobilių aptarnavimo tinklo plėtra riboja galimybes sėkmingai pardavinėti tokias transporto priemones.

T.Ito patvirtino, kad „Honda“ ateityje pristatys elektra varomas mašinas JAV rinkoje, taip pat ir Europoje bei Japonijoje. Jis teigė vis dar tikintis, kad vandenilio technologijos yra automobilių pramonės ateitis, o dabar sparčiai vystomi elektromobiliai suteiks pagrindą „vandenilinei ateičiai“.

Anksčiau skelbta, kad pirmuosius elektra varomus automobilius „Honda“ pristatys iki 2015 m.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (12)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai