„Ford“ modelis „Fiesta“ Indijoje tapo „Figo“

 (3)
JAV automobilių gamybos koncernas „Ford“ Indijoje pristatė naują mini modelį „Figo“, kuris bus parduodamas nuo 2010 m. kovo mėnesio. Specialiai šios šalies rinkai sukurtas automobilis perėmė ankstesnės kartos „Fiestos“ dizaino bruožus.
Ford Figo
© Gamintojo nuotr.

Naujienų agentūra „Reuters“ skelbia, kad „Ford Figo“ bus gaminamas Chennai gamykloje, į kurią „Ford“ investavo apie 500 mln. JAV dolerių (maždaug 1,17 mlrd. Lt).

Šioje gamykloje nuo šiol per metus bus pagaminama dvigubai daugiau modelių – apie 200 tūkst. Mažų automobilių segmentas yra didžiausias Indijoje.

„Ford Figo“ įrodo, kad mes rimtai nusiteikę konkuruoti Indijos rinkoje. Esame įsitikinę, kad šis modelis bus geidžiamas ir vertinamas vietos vairuotojų“, – sakė „Ford“ vadovas Alanas Mulally automobilio pristatymo metu.

Jis tikisi, kad mažų automobilių rinka visame pasaulyje per artimiausią dešimtmetį išaugs dvigubai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.

BMW neigia dalyvavęs karteliniame susitarime (1)

Vokietijos automobilių gamintoja „Bayerische Motoren Werke AG“ (BMW) kategoriškai neigia pranešimus žiniasklaidoje dėl savo tariamo dalyvavimo karteliniame automobilių gamintojų susitarime.

Kas 9-as į šalį įvežamas automobilis turės būti sunaikintas (31)

Nuo šių metų liepos 3 d. Lietuvos muitinei patikrinus apie 1,3 tūkst. naudotų automobilių, iš jų, pirminiais duomenimis, 149 – arba 11 proc. – pripažinti atliekomis. Tai reiškia, kad pastarieji į Lietuvą importuoti automobiliai turi būti sunaikinti arba sutvarkyti kaip atliekos.

Amerikietiškų automobilių importuotojai šaukia SOS: mūsų verslas žlugdomas (384)

Daužtų automobilių, atgabentų iš JAV, remontu užsiimantys verslininkai šaukia SOS. Liepą daugelis tokių automobilių pradėti vertinti kaip atliekos ir jų nebegalima išvežti iš uosto. Taip esą žlugdomas jų verslas.

„Ford“ samdo uostymo ekspertus, kad įtiktų naujų automobilių kvapo nemėgstantiems kinams (4)

Vakarų Kinijoje esančioje laboratorijoje, kurioje pristatyta stiklinių buteliukų, stovi įvairiausi prietaisai, kompanija „Ford Motor“ pasitelkė dar vieną būdą pritraukti daugiau pirkėjų – uoslę.
Facebook draugai