„Fiat“ 40 proc. didins gamybą, permainos numatomos ir Lenkijoje

 (7)
Artimiausiu metu „Fiat“ ketina pristatyti naują veiklos planą, kuriame veikiausiai bus numatyta didinti gamybą apie 40 proc. – iki 900 tūkst. automobilių per metus, rašo „Autonews“.
Fiat Panda
© Gamintojo nuotr.

Manoma, kad „Fiat“ paskelbs apie planus didinti produkcijos kiekį šešiose gamyklose, tarp jų – ir Brazilijoje ir Lenkijoje. Šiuo metu italai per metus pagamina 600-650 tūkst. automobilių.

Planuojama, kad 2011 m. bus uždaryta „Fiat“ gamykla Sicilijoje, kuri tiekia „Lancia Ypsilon“ mašinas. Ateityje jų gamyba bus perkelta į Lenkiją.

Be to, Lenkijoje ketinama sumažinti „Fiat Panda“ automobilių gamybą. Planuojama, kad apie 270 tūkst. šių mašinų produkcijos dalis būtų perkelta į netoli Neapolio esančią gamyklą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (4)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.
Facebook draugai