Didžiosios Britanijos draudikams imituotos avarijos kasmet kainuoja 350 mln. svarų sterlingų

 (5)
Didžiosios Britanijos policijos teigimu, kasmet dėl surežisuotų avarijų draudikai išmoka daugiau nei 350 mln. svarų sterlingų (apie 1,2 mlrd. Lt) išmokų, rašo „The Daily Telegraph“.
© Corbis

Dėl vis didėjančios sukčių savivalės, Londono policija įkūrė specialų skyrių, kuris turėtų spręsti šią problemą.

„Tokia veikla pavojinga ne tik mašinoms, bet ir žmonėms. Kartą Amerikoje įvyko incidentas, kurio metu vairuotojas tyčia įvažiavo į sunkvežimį, o jam iš paskos važiavęs automobilis nespėjo sustoti ir žuvo du keleiviai. Tai tiesiog baisu“, – sakė specialaus policijos skyriaus vadovas Nickas Chalmersas.

Apie surežisuotų avarijų problemą itin garsiai pradėta diskutuoti po to, kai praėjusį mėnesį 24-ių Mohamedas Patelis buvo nuteistas 4,5 metų kalėjimo už tai, kad dalyvavo aferoje, kuri draudikams kainavo 1,6 mln. svarų sterlingų (apie 6,1 mln. Lt).

Jis kaltinamas per 3 metus sukėlęs mažiausiai 93 avarijas. Visais atvejais jis įtikindavo kitus avarijų dalyvius jų kaltumu ir kaskart gaudavo 500 svarų sterlingų (1928 Lt) remontui.

M.Patelis įkliuvo po to, kai vieno biuro darbuotojai atkreipė dėmesį į žiedinėje sankryžoje nuolat įvykstančias automobilių avarijas. Pradėjus tirti šiuos incidentus, paaiškėjo, kad čia M.Patelis reguliariai sukeldavo avarijas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (2)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Lietuviška alkotesterių programinė įranga – pakeliui į JAV rinką (6)

Bendrovė „Alkotesteris“ metinėje JAV Narkotikų ir alkoholio tikrinimo pramonės asociacijos DATIA konferencijoje, vykusioje Orlande, pristatė Lietuvoje sukurtą programinę įrangą alkotesteriams bei darbdaviams skirtą alkotesterį, veikiantį su šia programine įranga.

„Audi e-tron Sportback“ elektromobilio gamyba bus pradėta 2019 metais (6)

„Audi“ plečia savo modelių gamą ir pristatys naująjį „Audi e-tron Sportback“ elektromobilį, kurio gamyba bus pradėta 2019 metais Belgijos sostinėje Briuselyje esančioje gamykloje. Tai bus antras šioje gamykloje surenkamas elektromobilis – kitąmet čia bus pradėta „e-tron“ SUV elektromobilio gamyba, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Jaguar XF Sportbrake“: britai pristatė sportiškai atrodantį universalą (7)

„Jaguar Land Rover“ pristatė ilgai lauktą naują „Jaguar XF“ šeimos narį universalo kėbulu – „Sportbrake“. Naujokas atsineša nei daug nei mažai – sportišką išvaizdą, „premium“ klasės komfortą ir vartotojui draugiškas technologijas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Ford“ perkels „Focus“ gamybą iš JAV į Kiniją (2)

JAV automobilių gamintoja „Ford“ ketina 2019 metais perkelti savo naujųjų „Ford Focus“ automobilių gamybą iš JAV į Kiniją, nepaisydama daromo spaudimo išsaugoti darbo vietas Amerikoje, informuoja BBC.
Facebook draugai