Dėl vėtros apgadintų automobilių nuostolius padengia tik kasko draudimas

 (5)
Sekmadienį pūtęs stiprus vėjas šį kartą nesutrikdė elektros tiekimo gyventojams ir įmonėms, išskyrus pavienius atvejus, tačiau privertė paplušėti ugniagesius ir pridarė žalos vairuotojams.
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Panevėžyje nulūžę medžiai virto ant mašinų ir jas apgadino. Sekmadienį J.Basanavičiaus gatvės 66-ojo namo kieme medis užvirto ant trijų automobilių. Iškviesti ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė. Tą pačią dieną Raguvos seniūnijos Paliepių kaime medis nuvirto ant kelio ir apgadino automobilį „Mazda 323“.

Ugniagesiams teko skubėti ir į A.Jakšto gatvę, kur medis užgriuvo ant važiuojamosios kelio dalies ir sutrikdė eismą.

Draudimo bendrovės teigia, kad vairuotojams, kurių automobilius apgadina užgriuvę medžiai, žala atlyginama tik tada, jeigu jie apsidraudę kasko draudimu. Pareikalauti kompensacijų iš savivaldybės vairuotojai irgi negali.

Pasak miesto Civilinės saugos skyriaus vedėjos Vilmos Kartanaitės, nuostoliai galėtų būti kompensuojami tik tada, jei būtų paskelbta ekstremali padėtis. Tarkim, kai siautėja uraganas, vėjo greitis siekia ne mažiau kaip 28 metrus per sekundę. V.Kartanaitės teigimu, mieste ekstremali situacija dar nė karto nebuvo paskelbta.

'Sekundė“
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai