„Citroen“ Frankfurte ruošia staigmeną

 (8)
Prancūzijos automobilių gamintojas „Citroen“ išplatino nuotrauką su būsimo koncepcinio modelio siluetu. Ši naujiena turėtų būti pristatyta artėjančioje Frankfurto (Vokietija) automobilių parodoje, skelbia portalas „Autocar“.
Citroen koncepcija
© Gamintojo nuotr.

Modelio pavadinimas „Nouveau C3“, tačiau tai nebus standartinė versija naujojo C3 ar DS3 – šie abu automobiliai jau buvo pristatyti.

„Citroen“ atstovai kol kas neteikia jokios informacijos apie koncepcinį modelį. Tačiau galima numanyti, kad šis ateities automobilio projektas bus įgyvendintas kuriant mažą miesto automobiliuką ir galbūt bus naujos kartos „Citroen C1”.

Taip pat portale „Autocar“ svarstoma, kad tai galėtų būti hibridinio modelio koncepcija. Vieša paslaptis, kad prancūzai jau kurį laiką dirba su šia technologija.

Pirmieji „Citroen“ su hibridiniais varikliais turėtų būti DS4 ir DS5 modeliai. Jie bus gaminami pagal „Peugeot 3008“ modelio hibridinės versijos sistemą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Pristatytas naujos kartos „BMW X3“ (3)

Pirmadienio pavakarę (Lietuvos laiku) tiesiogiai iš JAV, Pietų Karolinoje įsikūrusios Spartanburgo gamyklos, buvo pristatyta jau trečioji „BMW X3“ modelio karta. Pirmadienį didžiausioje BMW gamykloje pasaulyje pristatytas visureigis X3 – sėkmingiausias savo segmente, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (8)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.
Facebook draugai