BMW X5 švenčia dešimtmetį

 (25)
Vokietijos automobilių gamintojas BMW pristato specialią X5 versiją, skirtą šio modelio dešimtmečiui paminėti. Automobilis vadinsis „BMW X5 xDrive35d 10-Year Edition“, rašoma portale „Autocar“.
BMW X5 speciali versija
© Gamintojo nuotr.

Speciali modelio versija bus gaminama tik pilkos spalvos su unikaliais 20 colių ratlankiais. Gamintojų teigimu, automobilio salone dominuos oda aptrauktos detalės, bus sumontuotos patogios sėdynės, o modelis bus su panoraminiu stogu.

BMW X5 rinkoje pasirodė 1999 m. Didžiosios Britanijos portalo „Autocar“ duomenimis, šioje šalyje apie 95 proc. tokių visureigių parduodama su dyzeliniu varikliu, o populiariausia specifikacija – „M Sport“ (sudaro apie 80 proc. pardavimų).

„BMW X5 xDrive35d 10-Year Edition“ bus pagaminta tik 2 tūkst. vienetų. Automobilio kaina Didžiojoje Britanijoje – nuo 53 tūkst. svarų sterlingų (apie 212 tūkst. Lt).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai