BMW pristato galingiausią hibridinį modelį pasaulyje

 (120)
Automobilių gamintojai vienas po kito pristato hibridinius modelius, kurių tikslas – gerinti kuro ekonomiją bei mažinti taršą. Tačiau Frankfurto (Vokietija) automobilių parodoje debiutuosiantį hibridinį BMW X6 vis vien bus sunku vadinti „draugišku aplinkai“.
BMW X6 ActiveHybrid modelis
© Gamintojo nuotr.

BMW X6 su „ActiveHybrid“ technologija kuro sąnaudas ir CO2 emisiją sumažins apie 20 proc. lyginant su įprastine automobilio versija.

Naujasis BMW X6 bus varomas 4,4 l, V8 benzininiu varikliu su dviguba turbina, kuris išvystys 402 AG. Jis dirbs kartu su dviem elektriniais motorais ir bendras agregato pajėgumas bus 479 AG, sukimo momentas – 575 Nm. Palyginimui – įprastas degalais varomas X6 M modelis išvysto 547 AG, o sukimo momentas – 501 Nm.

Iki 100 km/val. hibridinis X6 įsibėgės per 5,6 sek. Degalų sąnaudos sieks apie 9,9 l/100 km, o CO2 emisija – 231 g/km.

Kartu su išplatintomis pirmosiomis hibridinio X6 nuotraukomis, pristatytas ir BMW 7-os serijos „ActiveHybrid“ modelis. Šio prabangaus automobilio „širdis“ bus aštuonių cilindrų benzininis variklis su dviguba turbina, sudarysiantis tandemą su elektriniu motoru. Bendra agregato galia – 459 AG, o sukimo momentas bus 516 Nm.

Iki 100 km/val. 7-os serijos modelis įsibėgės per 4,9 sek. Gamintojų teigimu, vidutinės degalų sąnaudos bus apie 9,4 l/100 km., o CO2 emisija sieks 219 g/km.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.

BMW neigia dalyvavęs karteliniame susitarime (1)

Vokietijos automobilių gamintoja „Bayerische Motoren Werke AG“ (BMW) kategoriškai neigia pranešimus žiniasklaidoje dėl savo tariamo dalyvavimo karteliniame automobilių gamintojų susitarime.

Kas 9-as į šalį įvežamas automobilis turės būti sunaikintas (31)

Nuo šių metų liepos 3 d. Lietuvos muitinei patikrinus apie 1,3 tūkst. naudotų automobilių, iš jų, pirminiais duomenimis, 149 – arba 11 proc. – pripažinti atliekomis. Tai reiškia, kad pastarieji į Lietuvą importuoti automobiliai turi būti sunaikinti arba sutvarkyti kaip atliekos.

Amerikietiškų automobilių importuotojai šaukia SOS: mūsų verslas žlugdomas (384)

Daužtų automobilių, atgabentų iš JAV, remontu užsiimantys verslininkai šaukia SOS. Liepą daugelis tokių automobilių pradėti vertinti kaip atliekos ir jų nebegalima išvežti iš uosto. Taip esą žlugdomas jų verslas.

„Ford“ samdo uostymo ekspertus, kad įtiktų naujų automobilių kvapo nemėgstantiems kinams (4)

Vakarų Kinijoje esančioje laboratorijoje, kurioje pristatyta stiklinių buteliukų, stovi įvairiausi prietaisai, kompanija „Ford Motor“ pasitelkė dar vieną būdą pritraukti daugiau pirkėjų – uoslę.
Facebook draugai