Be degalų ir be pinigų

 (66)
Jei sumanėte įsipilti degalų automatinėje degalinėje, būkite apdairūs, nes galite likti ir be pinigų, ir be degalų, rašo „Lietuvos rytas“.
© A.Didžgalvio nuotr.

Vilnietis Ernestas Charevičius šiuo metu priverstas aiškintis, kad jis nėra melagis, o tik nori iš degalinės atgauti savo 100 litų.

Vyriškis prieš kelias dienas P.Lukšio gatvėje esančioje automatinėje „Neste“ degalinėje ketino įsipilti degalų, tačiau įdėjus 100 litų, automatas jų kažkodėl neatpažino, o atgal taip pat negrąžino.

Paskambinęs nurodytu pagalbos telefonu, E.Charevičius išsikvietė pagalbą, bet atvažiavęs „Neste“ darbuotojas jokių automato sutrikimų nepastebėjo ir niekuo padėti negalėjo, tad liepė susisiekti su įmonės vadybininke, tačiau ir čia vilnietis liko nieko nepešęs.

Bendrovės „Neste Lietuva“ mažmeninės prekybos skyriaus vadovas Audrius Miežys tikino, jog jam ši situacija yra žinoma ir su E.Chareveičiumi bandys ieškoti kompromiso.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (18)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai