„AvtoVAZ“ ruošiasi gaminti naujus modelius

 (35)
Rusijos automobilių gamintojas „AvtoVAZ“ kartu su partneriais iš „Renault“ ir „Nissan“ ruošiasi iki 2014 m. investuoti 240 mln. eurų (apie 828 mln. Lt) į naujų modelių gamybą. Pusė šiam planui skirtų pinigų gali būti panaudoti jau 2010 m., skelbia naujienų agentūra „Reuters“.
Lada Priora
© Gamintojo nuotr.

„AvtoVAZ“ planuoja gaminti 5 naujus modelius: po 2 „Renault“ ir „Lada“ bei 1 – „Nissan“.

75 proc. šio projekto finansuos „Renault“ ir „Nissan“, o 25 proc. – „AvtoVAZ“. Tai bus viena iš programos, skirtos išgelbėti rusų automobilių gamintoją nuo bankroto, dalių.

„AvtoVAZ“ kitąmet ketina padidinti gamybos apimtis iki 445 tūkst. automobilių. Šiemet rusai planuoja nuo konvejerių nuleisti apie 300 tūkst. mašinų.

„Nenorime, kad „Lada“ prekės ženklas išnyktų. Mes tieksime „AvtoVAZ“ savo technologijas ir esu tikras, kad 2012 m. Rusijoje bus gaminami nauji, kokybiški automobiliai“, – sakė „Renault“ viceprezidentas Christianas Esteve'as.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai