„AvtoVAZ“ gali neišvengti bankroto

 (13)
Jeigu nepavyks susitarti su bankais dėl skolų padengimo, Rusijos automobilių gamintojas „AvtoVAZ“ gali bankrutuoti. Tą patvirtino bendrovės finansų vadovas Olegas Lobanovas, skelbia naujienų agentūra „Reuters“.
© Corbis

O.Lobanovo teigimu, norint padengti dėl smukusių pardavimų atsiradusias skolas, „AvtoVAZ“ reikia bankų paramos.

„Dabartiniai pardavimų rezultatai mums neleidžia padengti esamų įsiskolinimų, taip pat neturime iš ko investuoti. Jeigu mums nepasiseks (susitarti su bankais – red.past.), tuomet neturėsime kito pasirinkimo“, – apie galimą bankrotą sakė „AvtoVAZ“ finansų vadovas.

Tuo tarpu 25 proc. „AvtoVAZ“ valdančios „Renault“ bendrovės vadovas Carlosas Ghosnas įsitikinęs, kad rusams pavyks įveikti sunkumus.

„Mes pasiruošę pagelbėti „AvtoVAZ“, padėsime jiems tvarkytis ir aprūpinsime reikiamomis technologijomis. Esame tikri, kad jie išsikapstys“, – sakė C.Ghosnas.

Praėjusios savaitės pabaigoje paskelbta, kad „AvtoVAZ“ kartu su partneriais iš „Renault“ ir „Nissan“ ruošiasi iki 2014 m. investuoti 240 mln. eurų (apie 828 mln. Lt) į naujų modelių gamybą. Artimiausiais metais Rusijoje planuojama gaminti 5 naujus modelius: po 2 „Renault“ ir „Lada“ bei 1 – „Nissan“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai