Automatizuota transmisija „Volvo FE“ sunkvežimiui

 (4)
Automatizuota transmisija jau siūloma visiems „Volvo Trucks“ sunkvežimiams, kurie skirti regioniniams gabenimams ar prekių išvežiojimui mieste. Į regioninių gabenimų užduotims pritaikytą „Volvo“ modelį FE dabar montuojama ir „Volvo I-Sync“ transmisija. Taip kompanija siekia sustiprinti savo pozicijas šiame gabenimų segmente, rašoma pranešime spaudai.
© Gamintojo nuotr.

„I-Sync“ yra mechaninė pavarų dėžė, kurioje pavaras perjungia programinė įranga. Kaip ir „I-Shift“, „I-Sync“ transmisijoje yra suderintas mechaninės transmisijos patikimumas, nedidelis svoris ir automatinės pavarų dėžės patogumas. „I-Shift“ buvo kurta sudėtingų bei tolimųjų gabenimų operacijoms, o „I-Sync“ yra pritaikyta vietinių transporto užduočių atlikimui. Ji pirmą kartą buvo pristatyta 2008 m. pavasarį „Volvo FL“ modelyje ir sulaukė komercinės sėkmės.

„Šiuo metu daugiau nei trečdalis visų FL yra užsakomi su „I-Sync“ transmisija. Vietiniai gabenimai pasižymi dideliu darbo tempu, dažnais sustojimais ir pajudėjimais iš vietos, todėl daugelis klientų pageidauja automatizuotos transmisijos, kuri būtų pritaikyta tokiam darbų pobūdžiui ir leistų sumažinti degalų sąnaudas. Dabar mes pristatome „I-Sync“ ir didesniam FE modeliui“, – sakė „Volvo Trucks“ FL ir FE komercinio vystymo vadovas Anders Bellini.

„Volvo FE“ modelyje „I-Sync“ komplektuojama su „Volvo“ 260 AG, 7 l darbo tūrio varikliu. Kadangi pavaros perjungiamos tinkamai ir laiku, „I-Sync“ padeda mažinti degalų sąnaudas ir anglies dvideginio emisiją.

Kaip ir anksčiau, automatizuota „Volvo I-Shift“ transmisija siūloma kitiems gamintojo gamos modeliams: FH16, FH ir FM.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Pasaulį išvydo unikalus „Porsche“: Baltijos šalims skirtas vienas egzempliorius (3)

Unikalus, prabangus ir galingas – taip apibūdinamas naujausias „Porsche“ kūrinys „911 Turbo S Exclusive Series“. Pasaulį išvys tik 500 tokių automobilių. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, šiuo išskirtiniu naujuoju modeliu pristatomas „Porsche Exclusive Manufaktur“ padalinys, iki šiol veikęs kaip „Porsche Exclusive“.

BMW artimiausiais metais tyrimams išleis nuo 5,5 iki 6 proc. visų pajamų

Vokietijos automobilių gamintojas BMW mažiausiai iki 2019 m. išlaidas tyrimams ir plėtrai išlaikys aukšto lygio, teigia kompanijos vyriausiasis finansininkas Nicolasas Peteris.

Po skandalo Vokietijoje bus įkurta nauja automobilių taršos testavimo organizacija

„Volkswagen Group“ automobilių išmetalų emisijų skandalui atskleidus visos industrijos masto taršos problemą, siekiant atgauti klientų pasitikėjimą Vokietijoje bus įkurta nauja organizacija, tikrinsianti automobilių išmetamųjų dujų emisijas.

„Ford EcoBoost“ šeštą kartą tituluotas metų varikliu (9)

Automobilių koncerno „Ford“ sukurtas kompaktiškas ir galingas trijų cilindrų 1 litro darbinio tūrio „EcoBoost“ variklis šeštą kartą iš eilės tapo pasaulio „Metų varikliu“ savo klasėje. Taupų „EcoBoost“ šeimos variklį geriausiu metų varikliu išrinko žurnalistų-ekspertų komisija iš 31 pasaulio šalies. Šiemet „EcoBoost“ nugalėjo net 35 varžovus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

BMW įsipareigojo sukurti naujų darbo vietų JAV gamykloje

Vokietijos automobilių gamintoja BMW, sulaukusi kritikos iš JAV prezidento Donaldo Trumpo, įsipareigojo sukurti naujų darbo vietų JAV gamykloje. Pirmadienį Vokietijos automobilių gamintoja pažadėjo sukurti 1000 darbo vietų JAV rinkoje iki 2021 metų, ketindama padidinti sportinių automobilių gamybą Pietų Karolinoje, informuoja „MarketWatch“.
Facebook draugai