Atsakymas į „Citroen“ mįslę – koncepcinis modelis „Revolte“

 (19)
Praėjusią savaitę Prancūzijos automobilių gamintojas „Citroen“ viename socialiniame tinklapyje išplatino nuotrauką, kuri sukėlė nemažai spėlionių, ką galėtų slėpti ateities modelio kontūrai.
„Citroen Revolte“ koncepcija
© Gamintojo nuotr.

Šiandien paaiškėjo, kad gamintojai Frankfurto automobilių parodai ruošia „Revolte“ pavadintą koncepcinį modelį, kuris po kelerių metų greičiausiai pakeis „Citroen C3“ automobilį.

Jokių techninių automobilio detalių „Citroen“ atstovai nepateikė, tačiau nuotraukose matyti, kad „Revolte“ interjeras yra futuristinis, o modelis turės slankiojantį stogą. Dar vienas įdomus sprendimas – šalia vairuotojo įsitaisęs keleivis galės apsukti sėdynę atgal.

Kai kurie šio koncepcinio modelio bruožai perimti iš „Citroen DS3“ automobilio. Brėžiniuose matyti, kad mašina „apauta“ „Michelin“ padangomis, tačiau koks galėtų būti ratų dydis taip pat neskelbiama.

Vis tik nereikia pamiršti, kad tai tik automobilio koncepcija, tad daug kas gali keistis kol šis modelis bus pradėtas gaminti (tai dar taip pat nepatvirtinta).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai