3 kartus neišlaikius vairavimo egzamino, mokytis iš naujo nebereikės

 (37)
Tris kartus neišlaikę vairavimo egzamino būsimi vairuotojai toliau egzaminus galės laikyti be apribojimų – „Regitra“ iš jų nebereikalaus dar kartą baigti mokymosi kursą. Tai numatyta pirmadienį įsigaliojusiame Vairuotojų pirminio mokymo tvarkos apraše.
Prie vairo
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Valstybinės kelių transporto inspekcijos saugaus eismo skyriaus vadovas Viktoras Lapinas portalui „vz.lt“ teigė, kad tokių mokinių skaičius, kuriems nepavykdavo iš trijų kartų tapti „teisėtais vairuotojais“ apribojimo galiojimo metu svyravo apie 2,5-3 proc. Pasak jo, iki šios nuostatos įsigaliojimo pradžios jų dalis buvo kiek didesnė – 5-6 proc.

„vz.lt“ rašoma, kad reikalavimo kartoti kursą atsisakyta dėl visuomenėje kilusio nepasitenkinimo ir neišlaikiusiųjų patiriamo streso.

„Regitra“ primena, kad ir toliau lieka galioti sąlyga, jog išlaikytas teorijos egzaminas galioja tol, kol bus išlaikytas praktikos egzaminas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Moteris įžeidžianti „Audi“ reklama sukėlė skandalą (68)

Moterų teisių gynėjams užkliuvo reklaminis klipas, kuriame moteris lyginama su naudotu automobiliu. Provokuojanti reklama buvo nufilmuota Vokietijos automobilių gamintojos „Audi“ padalinio Kinijoje užsakymu.

Gamintojai pristatys „Opel Insignia GSi“ (20)

Aštresnių linijų, tikslesnis ir efektyvesnis. Naujasis „Opel Insignia GSi“ sportinis sedanas skirtas tiems, kas ieško išskirtinumo, rašoma gamintojų pranešime žiniasklaidai. Dinamiška važiuoklė, visų varomųjų ratų sistema užtikrina gerą sukibimą su kelio danga, suteikia saugumą, ir malonumą vairuoti. Nauja 8 laipsnių automatinė transmisija gali būti valdoma svirtele ant vairo – kaip lenktyniniame automobilyje, todėl vairavimas gali tapti itin dinamiškas.

„Audi AG“ didina pardavimus: birželį pasiektas naujas rekordas

„Audi AG“ sėkmingai baigė pirmąjį 2017 m. pusmetį, padidinusi birželio mėnesio pardavimus visose savo didžiausiose rinkose: Vakarų Europoje, JAV ir Kinijoje. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, pastarąjį mėnesį „Audi“ visame pasaulyje pardavė apie 170 tūkst. 650 automobilių, taip viršydami rekordinius pernai metų birželio pardavimus vienu procentu.

„Harley-Davidson“ praranda klientus (11)

Senstantys klientai bei stipri konkurencija iš Europos ir Japonijos ir toliau kelia rūpesčių legendinei JAV motociklų gamintojai „Harley-Davidson“. Pirmąjį šių metų pusmetį pardavimai pasaulyje smuko beveik 6 proc., apyvarta - beveik 10 proc. iki 3,4 mlrd. dolerių (2,9 mlrd. eurų).

„Daimler“ remontuos 3 mln. keliuose važinėjančių dyzelinių automobilių (5)

Vokietijos automobilių gamintoja „Daimler“ paskelbė savo noru atšaukianti iš rinkos daugiau kaip 3 mln. dyzelinių automobilių. Savo pranešime įmonė vengia žodžio „atšaukimas“ ar jo sinonimų ir kalba apie „kompleksinį dyzeliniams varikliams skirtą planą“ bei automobilių „priežiūros operacijas“.
Facebook draugai