3 kartus neišlaikius vairavimo egzamino, mokytis iš naujo nebereikės

 (37)
Tris kartus neišlaikę vairavimo egzamino būsimi vairuotojai toliau egzaminus galės laikyti be apribojimų – „Regitra“ iš jų nebereikalaus dar kartą baigti mokymosi kursą. Tai numatyta pirmadienį įsigaliojusiame Vairuotojų pirminio mokymo tvarkos apraše.
Prie vairo
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Valstybinės kelių transporto inspekcijos saugaus eismo skyriaus vadovas Viktoras Lapinas portalui „vz.lt“ teigė, kad tokių mokinių skaičius, kuriems nepavykdavo iš trijų kartų tapti „teisėtais vairuotojais“ apribojimo galiojimo metu svyravo apie 2,5-3 proc. Pasak jo, iki šios nuostatos įsigaliojimo pradžios jų dalis buvo kiek didesnė – 5-6 proc.

„vz.lt“ rašoma, kad reikalavimo kartoti kursą atsisakyta dėl visuomenėje kilusio nepasitenkinimo ir neišlaikiusiųjų patiriamo streso.

„Regitra“ primena, kad ir toliau lieka galioti sąlyga, jog išlaikytas teorijos egzaminas galioja tol, kol bus išlaikytas praktikos egzaminas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ gamykloje nuo konvejerio riedės didžiausi „Seat“ miesto visureigiai

„Volkswagen Group“ (VW) padalinio „Seat“ siūlomų transporto priemonių asortimentą papildys vidutinio dydžio miesto visureigis. Kaip pranešė „Seat“ vadovas Luca de Meo, naujasis modelis bus gaminamas VW gamykloje Volfsburge, Vokietijoje.

BMW pristatė 5-os serijos universalus su „M Performance“ paketu (7)

Neseniai Lietuvoje debiutavusios BMW naujos 5-osios serijos universalus „Touring“ bus galima aprūpinti originaliu „M Performance“ įrangos paketu. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, modeliai su šiuo paketu išsiskirs ne tik stilistiniais kėbulo akcentais, bet ir išaugusia variklių galia, sportine išmetimo sistema ir efektyvesniais stabdžiais.

Lietuvoje debiutuoja iš tinklo įkraunamas hibridinis „Audi Q7 e-tron“ (15)

Nuo šių metų kovo Baltijos šalių gyventojams jau siūlomas „Audi Q7 e-tron“ – pirmasis pasaulyje iš elektros tinklo įkraunamas hibridinis automobilis su visų ratų „quattro“ pavara ir dyzeliniu TDI varikliu. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, Q7 – tai „premium“ klasės visureigis, kuris naudodamas ličio jonų baterijos energiją ir dyzelinį variklį gali įveikti net 1410 km, viename kombinuoto ciklo kilometre išmesdamas 48-50 gramų CO2 ir sudegindamas mažiau nei du litrus degalų 100 kilometrų.

„Morgan Stanley“: „Tesla Model 3“ gali būti 10 kartų saugesnis nei bet kuris kitas automobilis (10)

Ketvirtadienį išleistame pranešime, grupė banko „Morgan Stanley“ analitikų pareiškė, kad šių metų viduryje pasirodysiantis „Tesla Model 3“ automobilis bus gerokai saugesnis nei tikimasi, rašo „Business Insider“.

„Ford“ mano, kad pirmojo ketvirčio pelnas sumažės

JAV automobilių gamintojas „Ford“ ketvirtadienį pranešė manantis, kad pirmojo metų ketvirčio metu kompanijos pelnas, tenkantis vienai akcijai, bei pelnas prieš apmokestinimą 2017-aisiais sumažės dėl padidėjusių išlaidų prekėms, garantijoms bei investicijoms, praneša „Reuters“.
Facebook draugai